נהגת ש“קפצה” לביקור בפיצוציה לא עצרה בזמן
נהגת ש“קפצה” לביקור בפיצוציה לא עצרה בזמן

נהגת ש“קפצה” לביקור בפיצוציה לא עצרה בזמן

שתפו

נזק נגרם ל”קפה בשדרה” במדרחוב לאחר שנהגת פגעה ברחבה הישיבה החיצונית. למרבה המזל העסק סגור בערב שבת ולכן לא היו אנשים במקום

נהגת תושבת כרמיאל ש”קפצה” לביקור בבית עסק במדרחוב, לא הספיקה לעצור בזמן והתנגשה ברכבה בשולחנות ובכסאות שמול העסק.

בשעה 10 בלילה ביום שישי האחרון, הגיעה נהגת מקומית אל המדרחוב, ניסתה לפנות לכיוון החנייה מול קפה בשדרה – פיצוציה ובית קפה, אך לחצה ככל הנראה בטעות על דוושת הגז במקום על הבלמים, הרכב פרץ קדימה והתנגש בשמשייה הענקית ובשולחנות וכסאות הנמצאים ברחבה החיצונית מול העסק. הנהגת לא נפגעה, אך הייתה נסערת מאוד. נזק רב נגרם לשמשיה, לשולחנות ולכסאות במקום. למרבה המזל, המקום סגור בימי שבת והרחבה הייתה ריקה מאדם.

אייל מקפה בשדרה מספר: “ביום שישי בלילה התחלנו לקבל מבול של טלפונים על כך שהייתה תאונה ליד העסק. גם ראינו באמצעות מצלמות האבטחה שלנו שישנה מהומה גדולה במקום. הגענו במהירות, כדי לאמוד את מידת הנזקים. הרגענו את הנהגת ובדקנו אם היא נפגעה. נגרם נזק רב,  ראינו שמשיה, שולחנות וכסאות שבורים על הרצפה, אבל מה שחשוב הוא שבגלל שאנחנו סגורים ביום שבת, לא ישבו אנשים בחוץ. תודה לאל, היה כאן נס. למחרת בבוקר התקשרנו שוב לשאול לשלומה של הנהגת. כעת נמתין שחברות הביטוח יפתרו את העניינים הכספיים בהקדם”.

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.