תקר פנצ׳ר רכב מכונית
צילום: פרטי

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפו

תושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך לקרות כדי שהמשטרה תטפל בזה ברצינות?״

מאת גיל דובריש

דיירים באחת משכונות המגורים בכרמיאל סובלים בחודשים האחרונים מסדרת מעשי ונדליזם שנעשים ברכביהם, במיוחד תקרים (פנצ׳רים) ושריטות שמבוצעים בזדון ובכוונה. במשטרה פתחו בחקירה בעקבות תלונות אזרחים.

לדברי ר׳ שמבקשת לא לחשוף את שמה ואת כתובתה מחשש להתנכלות, מאז חודש מרץ מסתובב בשכונת המגורים שלה אלמוני המבצע מעשי ונדליזם מכוונים ברכבים שונים ועד כה גרם לנזק מצטבר מוערך של עשרות אלפי שקלים!

״זה מישהו שנהנה מגרימת נזקים למכוניות. הוא מבצע חתכים בצמיגים וגורם לפנצ׳רים בכוונה, שורט רכבים עם כלי חד, סכין או אולר, ואנחנו נאלצים לתקן את הנזקים בסכומים של מאות ואלפי שקלים״ מספרת ר׳. ״זה חניון משותף לכמה בנייני מגורים. לנו פינצ'רו שני גלגלים שמאליים, קדמי ואחורי. שני רכבים בעבר נשרטו כשחנו במקום הזה. המקרה האחרון קרה השבוע, אורח שהגיע ערב אחד לביקור אצל שכנים שלנו גילה לתדהמתו שפינצ׳רו שני גלגלים שמאליים, קדמי ואחורי – וגם שרטו את המכונית. מסכן הבחור, עלות התיקונים נאמדת בכ-5,000 ש"ח״.

בעקבות תלונות שהוגשו במשטרת כרמיאל, נפתחה חקירה בנושא, אך עד כה לא אותר חשוד בביצוע הוונדליזם. הדיירים דורשים לטפל בעניין לפני שיסלים: ״ אנחנו מצפים שהמשטרה תטפל בזה לפני שזה ידרדר הלאה. זה התחיל בשריטות, עבר לפנצ'רים – מה עוד צריך לקרות לפני שהמשטרה תטפל בזה ברצינות?״

במשטרה אישרו כי קיימות תלונות, נפתחה חקירה בנושא ומעבר לכך לא ניתן לפרסם עוד פרטים.

תקראו גם על זה בפורטל זהר.נט:

 

כתבה מעניינת:

פריצה טופ קלאב כרמיאל צילום פרטי

שברו, הרסו וגנבו בטופ קלאב

שתפומשמר הגבול תפס חוליית פורצים שלפי החשד ביצעה סדרת פריצות ברחבי הארץ, כולל בסופ״ש האחרון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.