סוזי קונינסקי אליסה דריקר מן 2019-07

ניסיון האונס בכרמיאל: נעצרו שני חשודים

שתפו

נמשכת חקירת ניסיון האונס והמעשים המגונים של צעירה באזור התעשייה בעיר. עורכות הדין סוזי קונינסקי ואליסה דריקר-מן המייצגות את הצעירה: היא מצולקת, מלאה בתחושות אשמה וחוששת לחייה

מערכת זהר הצפון

בית משפט השלום בעכו האריך את מעצרם של שני צעירים החשודים בניסיון לאונס של צעירה מכרמיאל, ביצוע מעשים מגונים ואלימות פיזית קשה. האירוע התרחש בלילה שבין חמישי לשישי באזור התעשייה בעיר.

כפי שפורסם לראשונה בפורטל זהר.נט – זהר הצפון באינטרנט, התלוננה צעירה בת 18 תושבת העיר במשטרת כרמיאל, על כך שגבר אותו הכירה ברשת האינסטגרם איים עליה באקדח וביחד עם חברו הישקו אותה בסם, ביצעו בה מעשים מגונים וניסו לאנוס אותה. הם שיחררו אותה רק לאחר שהתנגדה בכוח.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

– חדשות מקומיות

– להיות איתך – מה שנשים רוצות

– מאצ׳ו – לגברים שבינינו

– Fun – כל מה שמעניין!

– פפראצי – המדור החם בעיר

עורכות הדין סוזי קונינסקי ואליסה דריקר מן המייצגות את הצעירה, אומרות בתשובה לפניית פורטל זהר.נט: ״מדובר באירוע שבו שני צעירים ניסו לאנוס צעירה בת 18 מכרמיאל, פלשו לגופה, לנפשה, חדרו לתחום האינטימי ופצעו אותה. נכון לרגע זה הצעירה מצולקת, מלאה בתחושות אשמה, חוששת לחייה ומתקשה לתקשר עם חברותיה״.

אתמול (ראשון) בשעות הערב שיחזרה הצעירה בפני חוקרי המשטרה את האירוע הקשה שחוותה כפי שקרה בפרטי פרטים באזור התעשייה בכרמיאל.

עו"ד סוזי קונינסקי טוענת כי ״האירוע הינו מצב קיצון של צעירה שנחשפה לתקיפה אלימה וחוותה טראומה וזעזוע קשים לגוף ולנפש. הצעירה הוכתה, הושפלה והוטרדה, היא חשה מאויימת בשל תלונתה על העבירה ממנה נפגעה ועל העובדה שפנתה למשטרה״.

״עו"ד אליסה דריקר מן ואני״ מוסיפה עו״ד קונינסקי, ״כאן בכדי שהצעירה לא תוכה ׳פעמיים׳, נשמור עליה מפני מי שפגע בה, נגן עליה במהלך השחזור, החקירה והאימות, כמו גם בהיכל בית המשפט מפני מגע או קשר בלתי נחוץ בינה לבין הפוגעים, מקורביהם או שלוחיהם. נשמור על זכות הצעירה לשקט, לטיפול ושיקום הולם. בנוסף אנחנו בקשר עם המשטרה בכל הנוגע להליך״.

לדברי קונינסקי ודריקר מן, ״ידוע לנו כי העיר כרמיאל מרושתת במצלמות, המצלמות נבדקו והחקירה מתנהלת בשיתוף פעולה מלא עם קורבן העבירה, החוקרים ובאות כוחה״.

מהמשטרה נמסר כי ״החקירה בעיצומה. חשוד אחד נעצר ביום שישי וחשוד נוסף נעצר למחרת, מעצרם של השניים הוארך עד ליום רביעי״.

כתבה מעניינת:

עורך דין לקוח בית משפט תביעה צילום אילוסטרציה Freepik

שמירה על דיני עבודה

שתפודיני עבודה המחוקק קבע דיני עבודה רבים בכל מה שקשור להתנהלות של המעסיק ולמחויבות שלו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.