עדי אלדר ורינה גרינברג. צילום ארכיון: איאן רהובין

תהיה סולחה? פגישה בארבע עיניים בין אלדר וגרינברג

שתפו

ניסיון של השניים לגשר על הפערים ביניהם לא הוכתר בהצלחה. המבחן הראשון: בישיבת מועצת העיר שתתקיים בשבוע הקרוב

מאת גיל דובריש

ניסיון לסולחה בין ראש העיר עדי אלדר לבין ממלאת מקומו רינה גרינברג. השניים נועדו אתמול (רביעי) בשיחה בארבע עיניים, בלשכתו של ראש העיר, במטרה ליישר את ההדורים ביניהם ולצאת לדרך חדשה, אולם גם שיחה זו לא הביאה לשינוי של ממש ביחסים בין השניים, שעלו על שירטון לפני מספר חודשים. זו הפגישה השניה בין אלדר וגרינברג בחודשיים האחרונים, המיועדת לגשר על הפערים ולחדש את שיתוף הפעולה.

הקרע המתמשך בין ראש העיר וממלאת מקומו, אשר התמודדו בבחירות האחרונות במשותף בסיעת כרמיאל ביתנו ושלנו, היא על רקע כוונתו של אלדר להרחיב את שורות הקואליציה. תוכניתו לצרף לקואליציה את סיעת האופוזיציה בראשות משה קונינסקי נתקלה בהתנגדות עזה מצד גרינברג וחלק גדול מחברי סיעת כרמיאל ביתנו ושלנו וגרמה לפיצול בתוך הסיעה, כאשר לצד אלדר מתייצבת סגניתו שולה כהן ולצד גרינברג מתייצבים 4 חברי סיעה אחרים, בהם לימור מזור ואבי קוריאט.

השבוע כאמור ניסו השניים ליישר מעט את ההדורים ביניהם, אך נראה כי שוב לא הצליחו להגיע לעמק השווה. לדברי מקור בכיר, אף הגיעו השניים למסקנה כי לא ניתן להמשיך ולעבוד בצורה כזו, כשהסכסוך בתוך הסיעה פוגע בצורה קשה בשיתוף הפעולה ביניהם. האם בעקבות כישלון הפגישה צפוי אלדר להודיע בקרוב על סיום תפקידה של ממלאת מקומו? עדיין מוקדם לדעת. מה שבטוח, לא רגוע, שם, בעיריית כרמיאל. השאלה האמיתית היא כיצד במצב הנוכחי, יתקיימו ישיבות מועצת העיר ואיך יתנהלו ההצבעות, כאשר כבר ביום רביעי הקרוב צפוי המבחן הראשון בישיבת מועצה מן המניין.

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.