ניצחון בכורה למכבי כרמיאל

שתפו

כרמיאל ניצחה את טבריה 72:78 והשיגה ניצחון ביתי ראשון. ננקשוילי: " שיחקנו בעיקר נגד עצמנו".

מכבי כרמיאל שיחקה אמש (שלישי) את משחקה הביתי הראשון העונה בליגה בו אירחה את הפועל טבריה והשיגה ניצחון ראשון העונה. כרמיאל ניצחה את יריבתה מהכנרת 72:78 אך התוצאה מעט משקרת. הפרש השיא במשחק הגיע בסיום הרבע הראשון שהסתיים בתוצאה 9:27 לכרמיאל, ונראה שהמשחק כבר בכיס. אך שחקני כרמיאל הורידו רגל מהגז וטבריה הצליחו לצמצם עד לכדי 4 נקודות הפרש. למאמן – שחקן כרמיאל אבי נניקשוילי יש הסבר לתופעה, " עשינו את המשחק היום, בדיוק כמו בשבוע שעבר. עד עכשיו בשני המשחקים שיחקנו, שיחקנו נגד עצמנו רק שהיום הצלחנו לנצח. אנחנו לא 'שוחטים' " .

ממה זה נובע? כושר גופני ? מנטליות ?
" גם וגם. אנחנו צריכים להשתפר בכושר הגופני רק תחילת העונה עכשיו, וגם חוסן מנטלי. אנחנו פה חבר'ה עם המון ניסיון ואנחנו סומכים אחד על השני וסומכים על עצמנו ומאמינים שמכל סיטואציה אנחנו יכולים לצאת, אז לפעמים אנחנו מוותרים לעצמנו קצת יותר מדי ובגלל זה ניצחנו היום רק בשש נקודות הפרש. ששיחקנו כמו שצריך הובלנו בהפרש מאוד גבוה. כנראה אין לנו את הקילר אינסטינקט".

" אני רוצה להגיד מילה טובה לירדן סילברמן שהיה טוב מאוד היום ואני מאמין ומקווה שהוא רק יילך וישתפר במהלך העונה".

לאחר שני מחזורים כרמיאל במקום השביעי עם שלוש נקודות. ביום שלישי היא תפגוש בחוץ את האחרונה בטבלה שטרם ניצחה העונה הפועל תרשיחא.

כתבה מעניינת:

כדורסל ליגה ארצית צפון טבלה סופית עונת 2021-22

כדורסל: מכבי ניצחה – וירדה ליגה

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם כבר יורדים ליגה, אז לפחות עושים את זה בסטייל. מכבי עירוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.