בית / חדשות / ספורט / כדורסל / ניצחון מחשמל למכבי כרמיאל
ניצחון מחשמל למכבי כרמיאל
ניצחון מחשמל למכבי כרמיאל

ניצחון מחשמל למכבי כרמיאל

שתי הפסקות חשמל ואיבוד של 20 נקודות יתרון לא מנעו מכרמיאל להשיג ניצחון רביעי ברציפות, 93:94 על מגידו.

מאת: אמיר שיבי

משחק רב תהופוכות עבר על מכבי כרמיאל ביום שלישי האחרון, במשחק החוץ נגד הפועל מגידו.האולם במגידו נחשב לאחד הקשים בליגה א', ממנו קשה לחזור עם ניצחון.

כרמיאל פתחה את המשחק מצוין, שלטה בכל הנעשה על הפרקט. שחקניו של מארק בריסקר שיחקו מצוין והובילו את קבוצתם באמצע הרבע השני להובלה ב 20 נקודות הפרש, 32:52. ככל שהתקדם המשחק מגידו הצליחה לצמצם את ההפרש. עם תחילת הרבע השלישי במצב של 40:56 אירעה הפסקת חשמל בת רבע שעה שיצרה הפסקה ארוכה וקטעה את המומנטום של כרמיאל. בתחילת הרבע הרביעי נקבע שוויון 76:76. אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לפתוח פער, והנדנדה המשיכה עד דקה לסיום, שוויון 90:90. המתח גבר עוד יותר בגלל הפסקת חשמל  שנייה במשחק. אם יש מגיע בספורט אז הגיע למכבי כרמיאל לנצח את המשחק ואכן ארבע נקודות מהקו של זוהר אמגר סידרו ניצחון רביעי רצוף.

הרבו לקלוע: גיא בר שלום 22 נק', אבי טקיאר 16, זהר אמגר 14, יוסף גדבאן 10, יואב סלמה ואסף אמגר 9 נק' כ"א, והאיל אבו עבלה 8, מתן זילברמן 4, אלי אברמוב 2

כרמיאל  אשר אט אט מתחילה להתחבר ולחשוב על מקום בצמרת, ממוקמת במקום החמישי עם 11 נקודות במאזנה, שתי נקודות פחות ממוליכת הטבלה הפועל מעלות. ביום שלישי (20:30) תארח הקבוצה את השלישית בטבלה מכבי נצרת (12 נק').

שתפו

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל סמל

עונה קשה עם סוף רע

תם ונשלם – מכבי כרמיאל סיימה אמש (ראשון) את העונה עם הפסד נוסף בליגה הארצית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable