ארט דה ג׳לטו באנר עליון 2018-12-26
בית / חדשות / ספורט / כדורסל / נערים הישגי כרמיאל בליגה הלאומית
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02
בהישגי כרמיאל ציינו השבוע בסיפוק כי קבוצת הנערים שלהם סיימה עונה ראשונה בליגה הלאומית בהצלחה גדולה!

נערים הישגי כרמיאל בליגה הלאומית

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

בהישגי כרמיאל ציינו השבוע בסיפוק כי קבוצת הנערים שלהם סיימה עונה ראשונה בליגה הלאומית בהצלחה גדולה!

מדובר בהישג מדהים כשכבר בשנה הראשונה לפעילותה של הקבוצה בליגה הלאומית אשר הינה הליגה הבכירה ביותר בישראל בשכבת גיל זאת הגיעה הקבוצה למקום מכובד במרכז הטבלה.
בהישגי כרמיאל מרוצים מאד מהעובדה שהקבוצה המוכשרת שלהם שיחקה והתמודדה בליגה הבכירה יחד עם קבוצות חזקות אך ביקשו להוסיף כי הם האגודה היחידה בכרמיאל ובאזור כולו אשר יש להן 2 קבוצות בכל שכבת גיל מה שמאפשר לכל שחקן להתקדם ולהתפתח בקצב שלו.

מנהל המחלקה והמאמן הראשי גיא כהן (מעמותת פרחי כרמיאל): “אנחנו בהישגי כרמיאל ובמכללה לכדורסל עובדים לפי תוכנית רב שנתית מסודרת ואין ספק שהעלייה לליגה הלאומית היוותה שדרוג גדול מאד למחלקה שלנו, הילדים המוכשרים שלנו התמודדו ברמה הבכירה ביותר מה שקידם אותם מאד. בהזדמנות זאת אני מזמין שחקנים מכל הגילאים ומכל הרמות יש לנו 2 קבוצות בכל שכבת גיל וכל אחד יכול להשתלב אצלנו במחלקה, אני באופן אישי מבטיח לכל אחד כי הוא יזכה ליחס חם ואישי, השחקנים אצלנו זוכים לתנאים הטובים ביותר מכל הבחינות.

מיקי בר-און המנהל המקצועי הוסיף: “אנחנו משקיעים בילדים המון בהיבט המקצועי באימוני יסודות, באימוני אתלטיקה וכושר, בהחתמת מאמנים בכירים ואנחנו פונים לכולם בואו והצטרפו למחלקה הגדולה והטובה בעיר!”.

שתפו

כתבה מעניינת:

כדורסל טבעת 2019 צילום אילוסטרציה: Pixabay

כדורסל ארצית: מכבי ירדה למקום האחרון

מערכת זהר הצפון תבוסה קשה למכבי כרמיאל במשחק בית מול מכבי חדרה, 88-67. בעקבות ההפסד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

זול סטוק באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link