אליצור כרמיאל נערים 2019-03-22

נערי אליצור כרמיאל בדרך להישג היסטורי

שתפו

קבוצת הכדורעף של נערי כרמיאל עם 4 נצחונות ב-4 משחקים

מאת אלעד ז׳אן

נערי אליצור כרמיאל הגיעו אירחו שני משחקי בית במסגרת פלייאוף העליה לליגת העל, נגד מכבי תל אביב וקרית אתא, בידיעה שנצחונות יביאו אותה לעמדת זינוק מצויינת לקראת עלייה ראשונה בתולדות המועדון לליגת העל לנערים!

לעיני עשרות אוהדים וקרובי משפחה שעודדו והרעישו ללא הפסקה, ״התפוצצו״ הכרמיאלים על מכבי תל אביב בניצחון 2:0 (25:20 , 25:20). במשחק השני הפתיעה קרית אתא את מכבי תל אביב 2:1 – במשחק שבו צפו נערי כרמיאל. ואז הגיעה ההכרעה בין שתי המנצחות.
במשחקון הראשון המשחק היה צמוד וכרמיאל ניצחה הרבה הודות לחוזק מנטאלי גבוה, 25:23. במשחקון השני כרמיאל כבר הפעילה מבערים ומנצחת את קרית אתא 25:11 ללא שום יכולת תגובה של היריבה.

שני הנצחונות מעמידים את הקבוצה במקום הראשון בטבלה, עם 4 נצחונות ב-4 משחקים, מחזור אחד לסיום. במחזור האחרון ייצאו נערי כרמיאל למשחק על העליה מול עמק המעיינות. במחזור הקרוב כרמיאל תנוח ותצפה מהצד ביריבות שלה על העלייה (עמק המעיינות ואשקלון) בתקווה למעידה של אחת מהם.

הבוגרים: ראש לאריות

קבוצת הבוגרים של אליצור כרמיאל חזרה ממשחק חוץ מול הפועל אריות ירושלים (ותיקים) עם ניצחון משכנע, 3-1 והתברגה במקום החמישי בבית העליון של הליגה הארצית.

המארחים עוד לא ניצחו בבית העליון ומדורגים אחרונים. למרות שעל הנייר יש הבדל ביחסי הכוחות, כרמיאל התקשתה מאוד. במערכה הראשונה שהייתה צמודה ניצחה כרמיאל 25-22, אבל המארחים חזרו במערכה השניה עם 23-25 ושיוויון במערכות. במערכה השלישית כוחם של הוותיקים אזל והם נכנעו 25-14 לצעירי כרמיאל. המערכה הרביעית הייתה דומה והסתיימה בניצחון 25-15 של אליצור, 3-1 בסיום.
ביום חמישי הקרוב אליצור חוזרת שוב לירושלים, הפעם מול הפועל המקומית (לא הוותיקים), ובמחזור הסיום מחכה לה משחק ביתי מול הפועל ב״ש.

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים עליה לליגת העל 2019-04

הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל

שתפונערי אליצור כרמיאל העפילו לליגת העל לראשונה בתולדות המחלקה. וגם: מה עשתה קבוצת הבוגרים של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.