בית הספר רקפת. צילום ארכיון

נערכים לחזרה ללימודים בכרמיאל: כיתות א׳-ד׳ ילמדו עד 5 ימים בשבוע

שתפו

ראש העיר הנחה את מינהל החינוך להפעיל את הכיתות הנמוכות במתכונת מרבית של ימי לימוד בבתי הספר. ילמדו עד 5 ימים בשעות 8:00-13:00. הצהרונים יפעלו עד השעה 17:00

מערכת פורטל זהר.נט

לקראת החזרה החלקית ללימודים, פועלים במינהל החינוך בכרמיאל על הפעלת בתי הספר היסודיים כיתות א'–ד' במתכונת מרבית של ימי לימוד בבתי הספר. זאת בהתאם להנחיית ראש העיר משה קונינסקי.

בעבודה משותפת של עיריית כרמיאל, משרד החינוך, הנהלות בתי הספר והנהגת ההורים העירונית סוכם על מתווה רחב להפעלת בתי הספר היסודיים בכיתות א' עד ד'. לפי מתווה בתי הספר יפעלו בכיתות א'-ד' בקפסולות בין השעות 08:00-13:00 עד חמישה ימים בשבוע (לא כולל שישי) בהתאם לנתוני בתי הספר השונים.

בנוסף הנחה ראש העיר כי הצהרונים של בתי הספר יפעלו עד השעה 17:00 ובהתאם למתווה משרד החינוך והבריאות. המתווה הנוכחי יהיה תקף לשבועיים הקרובים  ויבחן מחדש בהתאם להתפתחויות והנחיות הממשלה. הנחיות רחבות יופצו ע"י הצוותים החינוכיים בכל בית ספר.

ראש העיר ציין כי ״אני רואה חשיבות רבה בכך שהילדים יגיעו כמה שיותר לבתי הספר, יפגשו עם חבריהם וילמדו. מתווה כזה מאפשר להורים לצאת לעבודה ולהחזיר את החיים לשפיותם. אני רוצה להודות בראש ובראשונה למנהלי ומנהלות בתי הספר והצוותים החינוכיים על העבודה היוצאת מן הכלל ועל היותן קשובים לצרכי הילדים וההורים. לצוות מינהל החינוך בראשותו של אודי איזק שפועל במסירות רבה ומוכן לכל אתגר ולשותפי היקר משה צדקיהו יו"ר הנהגת ההורים על המנהיגות והאחריות לאורך כל הדרך״.

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.