שיטור עירוני צילום ארכיון דוברות עיריית כרמיאל
ניידות שיטור עירוני. צילום ארכיון: דוברות עיריית כרמיאל

נערכים לקראת לילה ארוך: ניידות שיטור יוצבו בכניסות לכרמיאל

שתפו

אחרי שגורמים מבחוץ ניסו אמש להיכנס לכרמיאל ולהתסיס את האווירה מבהירים בעירייה: ״נגלה אפס סובלנות לאלימות מכל סוג ומכל כיוון״

מערכת פורטל זהר.נט

בכרמיאל נערכים לקראת לילה קשה נוסף של הפרות סדר באזור. בהתאם להערכות המשטרה גם הערב (חמישי, 13.5.2021) צפויות הפגנות והתפרעויות בכביש 85 וכביש 784 וצפויות חסימות צירים וצמתים. במשטרה מתכוונים להתפרס בכוחות גדולים במקומות הנפיצים באזור, בעיקר בצמתים שבהם כבר נרשמו הפרות סדר בלילות האחרונים: נחף, בענה-דיר אל אסד ומג׳ד אל כרום, וגם מערבה משם בצומת מכר.

מעיריית כרמיאל נמסר כי אמש זוהו גורמים מחוץ לכרמיאל שניסו להיכנס לעיר במטרה להתסיס את האווירה וללבות את הרוחות ומבהירים: ״אנו נגלה אפס סובלנות לאלימות מכל סוג ומכל כיוון… קוראים לכולם לגלות איפוק ואחריות״.

בעירייה נערכים בכוחות מתוגברים לקראת הלילה. בכניסות לעיר יוצבו ניידות שיטור במטרה למנוע זליגה של הפרות סדר אל תוך העיר ומחוצה לה. מתנדבים תושבי העיר וצוות משמר השכונה יסיירו ברחבי כרמיאל כדי לשמור על הסדר ולתת מענה בהתאם לצורך. צוותי עירייה יסיירו ביערות וימנעו הצתות בזדון. כמו כן, צוות אגף הנוער יסייר במקומות המרכזיים ויפגוש בני נוער.

בימים האחרונים מתקבלות במוקדי העירייה פניות רבות בנושא מוכנות המקלטים. מעיריית כרמיאל נמסר כי היא נמצאת בקשר עם כל גורמי הביטחון ובשלב זה אין צורך לפתוח את המקלטים. אם יהיו שינויים כלשהם במדיניות, הציבור יעודכן בכל האמצעים האפשריים.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

כתבה מעניינת:

שריפה כבאים כיבוי

עוד יום ״נשרף״ בכרמיאל: דליקות מבוקרות ומפוקחות

שתפודליקות שפרצו באופן יזום ע״י מערך הכיבוי בשיתוף עיריית כרמיאל גרמו לדאגה ובהלה בקרב תושבים: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.