ארט דה ג׳לטו באנר עליון 2018-12-26
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / נער בן 14 נפצע בעת שהתנגש עם אופניו ברכב חונה
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02
צוות מד״א מפנה פצוע באמבולנס. צילום ארכיון, אין קשר לכתבה

נער בן 14 נפצע בעת שהתנגש עם אופניו ברכב חונה

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

תאונת אופניים שניה בתוך שבועיים בכרמיאל, שבה מעורבים בני נוער רוכבי אופניים. הפצוע נחבל בפניו ובראשו ופונה לחדר הלם בבית החולים נהריה, מצבו בינוני

מאת גיל דובריש

נער כבן 14 מכרמיאל שרכב על אופניים, נחבל היום (שלישי) באורח בינוני בראשו לאחר שהתנגש במהירות ברכב חונה.

התאונה התרחשה בשעות הצהריים. הנער רכב ברחוב הפרחים בשכונה הדרומית ומסיבה לא ברורה סטה מהדרך והתנגש בעוצמה ברכב שחנה בצד הכביש. כתוצאה מההתנגשות נפגע הרוכב מחבלות בפניו ובראשו. למקום הוזעקו צוותים רפואיים של מד״א ואיחוד הצלה וצוותי שיטור עירוני, אשר העניקו טיפול ראשוני בשטח. לדברי גורמי רפואה, הנער היה בהכרה ותיקשר עם הסובבים אותו, אך סבל מדימום פנימי רב העשוי להעיד על שברים בגולגולת. במהלך הטיפול בשטח, הוזעק אביו של הנער, אשר ליווה אותו בעת הפינוי באמבולנס לבית החולים נהריה, שם הועבר הפצוע לטיפול בחדר הלם.

הרשי שטרן, חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: ״הייתי בסמיכות למקום ואזרחים אמרו לי כי הנער שרכב על אופניים נפצע בראשו בתאונה עם רכב חונה. הגעתי מיידית למקום תוך כדי שאני מעדכן את מוקד 1221 של איחוד הצלה על התאונה וביקשתי שיזעיקו אמבולנס למקום. יחד עם צוותי רפואה נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה ומצבו מוגדר בינוני״.

זו תאונת האופניים השניה בתוך פחות מחודש בכרמיאל שבה נפגע נער באורח בינוני. בתאונה שאירעה לפני כשבועיים, נפצע רוכב אופניים בן 13 בשדרות נשיאי ישראל, כאשר התהפך עם אופניו ונחבל קשות בבטנו. הוא פונה לבית החולים נהריה. בעשור האחרון (בשנים 2007-2016) עלה באופן חד מספר הנפגעים בכרמיאל בתאונות על אופנועים ואופניים.

 

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבת מועצה אופוזיציה 2018-12-26

רגע היסטורי: האופוזיציה גרמה לכינוס ישיבת מועצה – אבל הופיעה בהרכב חסר

לראשונה בכרמיאל: המועצה התכנסה לבקשת האופוזיציה, אבל רק שניים מחברי האופוזיציה הגיעו לישיבה. רותם ינאי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סוזנה גלפרין באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link