בית / חדשות / חדשות כרמיאל / נפטרה רות רוטשטיין הולכת הרגל שנפגעה מאוטובוס ביום שלישי
חדשות כרמיאל
רגעים אחדים אחרי התאונה

נפטרה רות רוטשטיין הולכת הרגל שנפגעה מאוטובוס ביום שלישי

במשך 48 שעות נאבקו הרופאים על חייה של רות, אך ללא הועיל. ההלוויה – ביום שישי ב-11 בבוקר

מאת גיל דובריש

רות רוטשטיין, בשנות ה-40 לחייה מכרמיאל, נפטרה הערב (חמישי), כ-48 שעות אחרי שנפגעה באורח אנוש ע"י אוטובוס.

ביום שלישי בערב, רות  הייתה בדרכה חזרה הביתה אחרי ביקור שגרתי במספרה, כך מספרים לנו גורמים המקורבים למשפחה. אך היא לא הגיעה לביתה… כאשר חצתה את הכביש, סמוך לכיכר הבאר בדרך השלום בשכונת רבין, נדרסה ע"י אוטובוס אגד מאחד הקווים הפנימיים. מתברר כי נהג האוטובוס לא הבחין בהולכת הרגל וכאשר לחץ על הבלמים זה כבר היה מאוחר מדי. רות נחבטה בעוצמה בראשה ואיבדה את ההכרה.

לזירת האירוע הגיעו מיד כוחות שיטור עירוני וצוותי מד”א. בשלב הראשון אובחן כי מצבה של הנפגעת אנוש והיא הייתה ללא דופק וללא הכרה. לאחר מספר נסיונות החייאה הוחזר הדופק של רות, אבל מצבה נשאר קריטי ונשקפה סכנה מוחשית לחייה. היא הובהלה למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים בנהריה. "במשך יומיים שלמים נאבקו הרופאים על חייה של רות אך היה ברור לכל כי הסיכוי שתחלים הינו קלוש", מוסיף ואומר גורם המקורב למשפחה. היום (חמישי) אחה"צ התכנסה ועדה מיוחדת על מנת לדון בהמשך הטיפול והאם יש טעם לנסות להיאבק על חייה. בחוות הדעת של הוועדה צויין כי יש להמשיך ולתת סיכוי לטיפולים, זאת משום שגופה של רות חזק ואיתן למרות הטראומה.

למרבה הצער, זמן קצר לאחר שהוועדה התכנסה, החמיר מצבה של רוטשטיין והיא נפטרה בבית החולים. רות הותירה אחריה בעל ושלוש בנות בגילאי 19, 15 ו-10. הלוויתה תיערך מחר, יום שישי, בבית העלמין בכרמיאל. יהיה זכרה ברוך.

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable