ליגה עירונית כדורסל צילום רשות הספורט העירונית
צילום: רשות הספורט העירונית - עיריית כרמיאל

נפתחה הליגה העירונית בכדורסל לזכר משה קמחי ז״ל

שתפו
מערכת פורטל זהר.נט
רשות הספורט העירונית בשיתוף מכבי עירוני כרמיאל הוציאו לדרך בתחילת החודש את הליגה העירונית בכדורסל לזכרו של משה קמחי ז״ל.
מדובר במסורת שהונהגה לפני מספר שנים וחזרה לאחר הפסקה קצרה בתקופת הקורונה. משה קמחי ז״ל נפטר בתחילת 2016 לאחר שהתמודד עם מחלת הסרטן. קמחי היה מאושיות הספורט בעיר ומוותיקי כרמיאל. בליגה משתתפות הקיץ חמש קבוצות המתמודדות ביניהן בשיטת ליגה, כאשר בהמשך יתמודדו הקבוצות במשחקי פלייאוף – חצי הגמר ובסיום הגמר בין שתי הקבוצות החזקות ביותר.
בטקס הפתיחה נשאו דברים בני משפחת קמחי וראש העיר משה קונינסקי. מי שריגש במיוחד את הנוכחים בדבריו היה נכדו של משה קמחי, לביא. בהמשך הוקרן סרטון מרגש שמשפחת קמחי הכינה על פועלו של משה.
באירוע הפתיחה נכחו גם סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הספורט עו"ד אליסה דריקר מן, ראש רשות הספורט העירונית אבי גיסברג, מנהל אגף הספורט סנדו בדנג'יו, רכז מפעלות הספורט ליעד אלמליח, יושב ראש מכבי עירוני כרמיאל, שרון זריהן, בני משפחת קמחי וקהל רב.
ליגת הכדורסל היא חלק מהמיזמים והפרויקטים של רשות הספורט העירונית בחודשים האחרונים, בין השאר אפשר להזכיר את ליגת הכדורגל העירונית, מרוץ הלילה, הקמת קבוצת הוותיקים בכדורגל, אירוע הצדעה לספורטאים הכרמיאלים, הרצאות ועוד.

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.