התמונה באדיבות דף הפייסבוק: ליגה עירונית בכדורסל - כרמיאל 2017 ע"ש משה קימחי ז"ל

נפתחה עונת 2017 של הליגה העירונית בכדורסל ע״ש משה קמחי

שתפו

קדם למשחקים טקס מרגש שבו נשאו דברים בתו של משה ז״ל, מ״מ ראש העיר רינה גרינברג ויו״ר האופוזיציה משה קונינסקי

מערכת זהר הצפון

ביום חמישי נפתח באולם הספורט הורוביץ בכרמיאל, טורניר הליגה העירונית על שם משה קמחי ז"ל לשנת 2017.

הערב החל בטקס מרגש שהתקיים לזכרו של משה קמחי, שהלך לעולמו בפברואר 2016, לאחר מחלה קשה. קמחי היה דמות אהובה בכרמיאל ומעמודי התווך של קהילת הספורט בעיר, תחילה כשחקן ושוער בקבוצת מכבי המקומית בשנות השמונים ובהמשך עבד במסגרת מחלקת הספורט העירונית כמנהל אולמות באורט הורוביץ והאיריסים וכרכז הלוגיסטיקה והתחזוקה העירוני שהיה ממונה על כל מתקני הספורט בעיר.

בטקס נשאו דברים בתו של משה, מ״מ ראש העיר רינה גרינברג ויו״ר האופוזיציה, משה קונינסקי. הדוברים ציינו שהמפעל, המתקיים זו השנה השלישית ברציפות בתמיכת העירייה ומחלקת הספורט, חשוב להנצחתו של משה, שתמיד ראה לנגד עיניו את קידום הספורט בעיר. עוד כיבדו את האירוע בנוכחותם סגן ראש העיר רותם ינאי וחברת מועצת העיר לימור מזור. באולם נכח קהל רב שכלל בין השאר, את בני משפחתו המורחבת של משה וחבריו מהעבודה.

לאחר הטקס נפתחו משחקי המחזור הראשון. במשחק הפותח התמודדו אקטיב ג'וניור מול קבוצת הערבה. המשחק היה חד צדדי ונגמר בתוצאה 41-10 לערבה.

במשחק השני התמודדו נדב כרמיאל (שבה משחק סגן ראש העיר, רותם ינאי) מול קבוצת המכללה. המשחק היה צמוד לכל אורכו, אבל גילם הצעיר של שחקני המכללה בא לידי ביטוי ברבע האחרון בבריחה מהירה והגנה קשוחה. בסיום ניצחון למכללה 53-41.

במשחק האחרון התמודדו קבוצת כתר מול קבוצת פאב כרמיאל, המשחק היה צמוד לכל אורכו כאשר פאב כרמיאל עלו ליתרון 6 נקודות ברבע האחרון, אבל ריצה מהירה של קבוצת כתר הכריעה את המשחק לטובתה, 56-49.

המחזור הבא יתקיים ביום חמישי 22.6. הציבור הרחב מוזמן.

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל צילום אייל קמחי

מכבי נדב כרמיאל פתחה את משחקי המבחן בהפסד

שתפומערכת פורטל זהר.נט ואייל קמחי זה לא הלך כמצופה. המשחק הראשון של מכבי נדב במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.