נצחון שני רצוף למ.ס כרמיאל
נצחון שני רצוף למ.ס כרמיאל

נצחון שני רצוף למ.ס כרמיאל

שתפו

שער בודד של אילן סויסה בדקה הרביעית העניק ניצחון 0:1 יקר בבית על בית"ר נהריה. מאמן כרמיאל הורחק.

מ.ס כרמיאל סגרה את הסיבוב הראשון עם ניצחון שני ברציפות, הפעם בבית על בית"ר נהריה משער בודד של הקפטן אילן סויסה כבר בדקה הרביעית. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה של כדורגל אך בכרמיאל הצליחו לשמור על היתרון היקר ומנעו מנהריה להגיע להזדמנויות כיבוש.

מאמן כרמיאל איתי מרדכי הורחק בדקה ה 57 לאחר שבעט בבקבוק לתוך תחומי המגרש לאחר שהתעצבן על מהלך של שחקנו מוסא שעבאן שלא ביצע את הוראתו.  המאמן התנצל בפני השופט על האירוע, " זה היה מיותר לחלוטין. אני לא חושב שהוא היה צריך להרחיק אותי אבל כיבדתי את ההחלטה. בעטתי בבקבוק כי התייחסתי לפעולה של שחקן שלי וזה נבע מתסכול. לא התכוונתי לשום דבר אחר ואני מתנצל וזה היה בלהט הרגע ודיברתי עם השופט והכל נגמר באווירה טובה".

לאחר ההרחקה עמד על הקווים עוזר המאמן צביקה (קיצי) דונט שניהל את המשחק עד לסיומו.

על המשחק אמר מרדכי " אני חושב שבמחצית הראשונה שיחקנו טוב מאוד ודיברנו על זה במהלך השבוע שצריך לפתוח חזק את המשחק ולהבקיע מהר ואני שמח שזה עבד. עם זאת ששיחקנו פחות טוב במחצית השנייה, ידענו להתגונן ולא לקבל שער. היינו הרבה יותר קרובים לשער השני מאשר לספוג את השוויון. רצינו מאוד את הנקודות ואני שמח שהצלחנו להשיג אותן. עשינו ניצחון חשוב שמשפר מאוד את הסטטיסטיקה שלנו ואנחנו בתקופה טובה מאוד".

כובש שער הניצחון אילן סויסה היה מרוצה מאוד בסיום המשחק, " אני שמח שהשגנו עוד שלוש נקודות. לא חשוב שאני הבקעתי את השער העיקר שניצחנו והתקדמנו עוד צעד במעלה הטבלה".

מילה טובה מגיעה ל 20 אוהדי הקבוצה ששרו ועודדו את הקבוצה במשך כל המשחק.

אוהדי כרמיאל הצעירים
אוהדי כרמיאל הצעירים

כרמיאל מסיימת את הסיבוב הראשון במקום ה – 12 עם 17 נקודות במאזנה. הקבוצה לא פתחה טוב את העונה אך לקראת אמצע הסיבוב היא השתפרה והחלה לטפס מהמקום האחרון עד לשיפולי מרכז הטבלה. חן ידען הוא הכובש המצטיין עם חמישה כיבושים במאזנו.

הליגה תצא לפגרה של שבוע אחד, ותחזור ב 17/01 כאשר כרמיאל תארח את אחת המועמדות לעלייה השנייה הטבלה הפועל קטמון.

כתבה מעניינת:

איתי מגל מדיה הפועל עירוני כרמיאל

אחרי השוער: גם חלוץ קריית ים חתם בכרמיאל

שתפו מאת גיל דובריש הליגה בפתח ובהפועל עירוני כרמיאל ממשיכים להתחזק – עם רכש נוסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *