בית / חדשות / חדשות כרמיאל / נקמת העורבים בכרמיאל
חדשות כרמיאל
עורב. צילום אילוסטרציה

נקמת העורבים בכרמיאל

עובד עירייה נופל קורבן להתנכלויות אלימות של חבורת עורבים נקמנית. באחת הפעמים אף נזקק לטיפול רפואי

מאת גיל דובריש

סיפור אמיתי: עובד בעיריית כרמיאל, נופל קורבן בשבועות האחרונים להתנכלויות אלימות של חבורת עורבים האורבת לו בסמוך לבניין העירייה. באחד המקרים אף נזקק לטיפול רפואי לאחר שנפגע בראשו מציפורניו של עורב נקמן.

על נקמנותם של העורבים ידוע זה מכבר ונכתבו אלפי מילים על כך שהם אינם סולחים ואינם מפחדים – גם לא מבני אדם. ככל הנראה נפגעו מספר גוזלים בקינים הסמוכים לבניין העירייה. העובד טוען כי נחש טיפס על עץ וטרף את הגוזלים – בדיוק כאשר שהה במסגרת עבודתו סמוך למקום. לדבריו, בעקבות המקרה מאמינים העורבים כי הוא שאחראי למות הגוזלים ומאותו יום הם אורבים לו ליד בניין העירייה וכשהם מזהים אותו, הם צווחים ותוקפים אותו מיד.

העובד, ששמו שמור במערכת, מספר: ״כנראה שהעורבים סימנו אותי, תקפו אותי בערך 25 מהם ואני לא מגזים, בדיוק כשהגעתי ליד בניין העירייה. ברחתי מהם לכיוון חורשת קובי והצלחתי להרתיע אותם ולהבריחם לכמה רגעים. האמת פחדתי שלא יפגעו בפנים שלי או משהו כזה. הם רודפים אחרי, אפילו כשאני מגיע לשכונת רבין או לכיכר האבן. אני לא יודע איך הם מזהים אותי, אבל בכל פעם שאני מגיע לעירייה, הם צווחים ותוקפים. פעם אחת הם פצעו אותי, אחד מהם היכה אותי על הראש עם הציפורניים או המקור שלו״.

לדברי העובד, הוא איננו היחיד שסובל מהתנכלויות העורבים באזור. ״באותו יום שבו זה קרה היו עוד אנשים בסביבה והבנתי שגם הם הותקפו ע״י העורבים. אני לא יודע איך אפשר לפתור את זה״.

שתפו

כתבה מעניינת:

דיאנה ויניק 2019-07

תושבת כרמיאל נעדרת

מערכת פורטל זהר.נט משטרת כרמיאל מבקשת את עזרת הציבור באיתור תושבת כרמיאל, דיאנה ויניק בת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable