אישה רובה צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה: Freepik

"נשבע לך, לא בוגד": צעירה מכרמיאל איימה בנשק על החבר

שתפו

הצעירה (23) מואשמת כי איימה לירות בבן זוגה עם רובה M-16 שקיבלה מחייל מילואים כי חשדה שהוא בוגד בה עם מישהי אחרת

מערכת פורטל זהר.נט

יחידת התביעות במשטרת מרחב השפלה הגישה לבית משפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד תושבת כרמיאל בת 23 שאיימה להרוג את בן זוגה באמצעות רובה M-16 לאחר שחשדה שהוא בוגד בה.

לפי כתב האישום המקרה אירע לפני כשבועיים. הצעירה ביקשה מחייל מילואים שגויס בצו 8 להסיע אותה לביתו של בן זוגה המתגורר במרכז הארץ. לחייל המילואים סיפרה כי החבר חמוש באקדח ועלול לסכן את חייה ולכן ביקשה ממנו להתלוות אליה לדירה. החייל סירב בתוקף, אך מסיבה לא ברורה, הוא הסכים לתת לה את הרובה שלו, ללא מחסנית וכדורים.

לפי כתב האישום, הצעירה הגיעה לביתו של החבר בשעת לפנות בוקר, כשהיא חמושה ברובה, דפקה על דלת ביתו ואיימה להרוג אותו בטענה כי הוא בוגד בה עם אישה אחרת. בן הזוג הודיע מבעד לדלת הנעולה כי הוא פוחד ולא מתכוון לתת לה להיכנס לבית, והיא בתגובה איימה כי אם לא יפתח את הדלת היא תירה בו עם הרובה. כשביקש ממנה לעזוב מיד את המקום, חברתו המשיכה לאיים בכעס והמשיכה לאיים כי "תשבור את הבית" ואם לא יפתח את הדלת היא תירה במקום.

בהמשך השליכה הצעירה לעבר חלון הדירה, אבן ששברה את התריס ופגעה במכשיר אייפד בו אחז בן זוגה. מאוחר יותר, טען הצעיר המאוים בפני החוקרים, כי חברתו כיוונה לעברו את הרובה מבעד לחלון ואיימה לירות בו.

המשטרה הוזעקה למקום ועצרה את החשודה. היא נחקרה באזהרה ובסוף השבוע הוגש נגדה כתב אישום שכולל עביקות נשיאת נשק, איומים וגרימת נזק.

לכתבות המלאות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *