מחסום רכבת מרדף משטרה רכב נמלט כרמיאל 2019-06-10

נתפס הנהג שפרץ את מחסום הרכבת

שתפו

שבועיים אחרי התקרית: הוגש כתב אישום נגד נהג תושב בענה, בן 22, שחמק ממחסום משטרתי, נסע בפראות בתוך כרמיאל וחצה את מחסום הרכבת שניה לפני שזו חלפה במסילה, כשהוא ניצל מאסון בטוח

מערכת פורטל זהר.נט

כשבועיים אחרי שנהג נסע בפראות ופרץ את מחסום הרכבת בכניסה המערבית לכרמיאל, הוגש כתב אישום נגד צעיר בן 22, תושב בענה בחשד לביצוע המעשה.

ביום שני ה-10 ביוני, במהלך פעילות שגרתית של משטרת ישראל בכרמיאל, הבחינו שוטרים ברכב שנוסע ללא לוחית זיהוי. הם סימנו לנהג הרכב לעצור, אך במקום להיענות לדרישתם, הגביר הנהג הרכב את מהירות הנסיעה ואף ניסה לדרוס את אחד השוטרים. החשוד המשיך בנהיגה פרועה בתוך כרמיאל, תוך שהוא  מבצע עקיפות בנתיב הנסיעה הנגדי ומאלץ נהגים אחרים לבלום או לסטות לשול, כמו כן הולכי רגל שחצו במעבר חציה נסוגו לאחור ברגע האחרון על מנת שלא להיפגע מרכבו של החשוד. במטרה למנוע מהנהג לסכן אזרחים, חסמה המשטרה את נתיב הנסיעה של החשוד באמצעות ניידת ודוקרנים, אך החשוד פרץ את המחסום המשטרתי.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

סרטון שהופץ על-ידי המשטרה מתעד היטב את המשך המרדף: הנהג עקף שיירה של רכבים שהמתינו במחסום הרכבת בכניסה המערבית של כרמיאל ופרץ את המחסום, כשניה-שתיים לפני שהרכבת חלפה במקום. הנהג ניצל בנס מפגיעת הרכבת. נהג הקטר נאלץ לבצע בלימת חירום.

לצפיה בסרטון:

שוטרי משטרת ישראל ביצעו סריקות לאיתור החשוד ופתחו בחקירה במסגרתה אספו ממצאים שונים. תוך שעות ספורות איתרו השוטרים את החשוד ועצרו אותו. בהמשך, בהתאם לבקשת המשטרה, הוארך מספר פעמים מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בעכו. לאחר חקירה מקצועית ומהירה של חוקרי המשטרה, גיבשה פרקליטות מחוז חיפה תשתית ראייתית מחומר החקירה והיום, כאמור, הגישה נגדו כתב אישום בעבירות של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, חבלה במזיד לרכב ואי עצירת רכב לפני מסילת ברזל ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בחיפה.

מהמשטרה נמסר כי ״משטרת ישראל תפעל בנחישות תוך שימוש בכל הכלים והאמצעים הקיימים ברשותה, נגד עברינים הנוהגים בצורה בריונית בכביש ומסכנים חיים ותביאם לדין״.

כתבה מעניינת:

צוות מתנדבים זק״א כרמיאל מטפל בגופת המנוח. צילום באדיבות זק״א כרמיאל

עצוב: גופת אדם ערירי התגלתה במצב ריקבון מתקדם

שתפובעקבות קריאה שהתקבלה במוקד החירום על חשש לחיי אדם, נמצאה גופת תושב כרמיאל (70) בביתו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.