שריפה פח אשפה צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

נתפס חשוד בהצתה וגרימת נזק לרכבים בכרמיאל

שתפו

כתב אישום הוגש נגד תושב נוף הגליל שהצית על-פי החשד פח אשפה וידה אבנים על מכוניות במטרה לגרום להן נזקים

מערכת פורטל זהר.נט

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגש נגד גבר בשנות השלושים לחייו, בחשד כי ביצע מעשה וונדליזם חמור בכרמיאל וגרם להצתה ולחבלה לרכבים ולרכוש.

לפני כשבועיים, בתאריך 30.11 התקבל בשעות הערב דיווח במוקד המשטרה על הצתת פח אשפה בשכונת מגורים בכרמיאל וגרימת חבלה ונזקים לשני רכבים חונים כתוצאה מהשלכת אבנים לעברם.

צוותי כיבוי הגיעו למקום על מנת להשתלט על האש ובמקביל הגיעו כוחות שיטור ומשטרה, אשר החלו בביצוע סריקות נרחבות באזור אחרי החשוד ואיסוף ממצאים מזירת האירוע. הוא נעצר והועבר לחקירה במשטרת כרמיאל. החשוד, גבר בשנות השלושים לחייו, תושב העיר נוף הגליל (נצרת עלית לשעבר), אותר בתוך מספר דקות סמוך למקום, הוא נעצר והובא לחקירה בתחנת כרמיאל.

במהלך חקירה מורכבת תוך שימוש באמצעי טכנולוגיה, הצליחו חוקרי המשטרה לאסוף ראיות כנגד החשוד בביצוע ההצתה ובגרימת חבלה במזיד לשני רכבים.

בחקירה התברר כי האיש הגיע למרכז הקליטה בכרמיאל, מסיבות לא ברורות, וניסה להיכנס תוך שימוש בזהות בדויה. מאחר שהמאבטחים לא הכירו אותו הם סירבו וביקשו ממנו לעזוב את המקום. לאחר דין ודברים, עזב האיש את מרכז הקליטה וניגש לחניון סמוך, שם ביצע את מעשה הוונדליזם, ככל הנראה מתוך תגובה של כעס.

מעצרו הוארך מעת לעת ובסוף השבוע האחרון הוגש נגדו על ידי חטיבת התביעות של המשטרה כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

מהמשטרה נמסר כי ״עבירת ההצתה נחשבת לאחת מהעבירות המסוכנות ביותר, בשל הסכנה הקיימת לנפש ולרכוש, האש עלולה מטבעה להתפשט ולכלות רכוש רב ואף לגרום למוות. משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במישור הסמוי והגלוי בכדי להגיע לאותם עבריינים ולהביאם לדין במטרה לשמור על ביטחון התושבים ורכושם.

כתבה מעניינת:

אזיקים. צילום אילוסטרציה, אין קשר לכתבה. freepik.com by luis molinero

כרמיאל: אדם השתולל בהוסטל לחוסים מבוגרים

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם אחד נעצר וחמישה נפצעו באורח קל בתקרית אלימה בתוך דירת מגורים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.