מימין: ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, אראל מרגלית, צורי דבוש יור חברת קליל, סיון יחיאלי, מנכל חממת i4valley
מימין: ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, אראל מרגלית, צורי דבוש יור חברת קליל, סיון יחיאלי, מנכל חממת i4valley. צילום: דרור סיתהכל

סגר מעגל: היזם והמשקיע אראל מרגלית התארח בכרמיאל

שתפו

מרגלית ביקר בסוף השבוע בעיר, פגש את ראש העיר ונפגש עם תלמידים: לכרמיאל יש פוטנציאל להפוך לעיר מבוקשת בארץ

מערכת פורטל זהר.נט

היזם והמשקיע אראל מרגלית, יו"ר ומייסד קרן הון הסכון JVP ומרגלית סטארטאפ סיטי סגר מעגל כשביקר ביום חמישי האחרון (17.6.2021) בכרמיאל, העיר בה גדל והתחנך כילד. מלווה בשותפי הקרן וצוות ההנהלה הבכיר, פגש מרגלית את ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, ראש מועצת כפר ורדים, אייל שמואלי, ראש חממת i4Valley, סיון יחיאלי, נשיא מכללת בראודה, אריה מהרשק וסטארטפים מהאזור.

בפגישה עם ראש העיר אמר מרגלית: "אנחנו כאן כי כדי לקדם שיתופי פעולה לפיתוח כלכלי אזורי. לכרמיאל יש כעת פוטנציאל להפוך לעיר מבוקשת בישראל והמאמץ שלנו יתרכז בחיבור ויצירת משרות איכות שימשכו עוד משפחות צעירות. יחד עם ההנהגה המקומית נייצר סביבה שמקדמת יזמת וחדשנות המותאמת לחוזקות של האזור ולנכסים הקיימים בו, כדי להצעיד את כל האזור קדימה".

אראל מרגלית הקדיש פרק נכבד מהביקור למפגש עם יזמים, אשר הגיעו לשמוע את משנתו כיזם בינלאומי מוביל. הוא בחר להקדיש את ההרצאה שלו ליזמים לנושא: "יזמות וחדשנות כמפתח ליצירת שינוי אזורי" תוך שהוא משתף את סיפורו האישי כיזם.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

גולת הכותרת של הביקור הייתה מפגש שקיים מרגלית עם מתנדבי שנת השירות של מרגלית סטארטפ סיטי בקהילה – עמותה חינוכית-חברתית, אותה הקים מרגלית לפני 19 שנה במטרה לאפשר לילדים מכל הארץ הזדמנות שווה וחלק ממעגל היזמות החברתית, טכנולוגית ותרבותית. עמותת בקהילה החלה לפעול בכרמיאל ב-2019 – תוך שהיא עובדת עם מעל 1000 ילדים ובני נוער מרחבי העיר.

המפגש התקיים בבית הספר הדקל בו למד מרגלית בילדותו. "מבחינתי החזרה לבית הספר הדקל בו למדתי בשנות ה-70, היא סגירת מעגל מרגש", אמר מרגלית והוסיף: "כאן, המקום הזה, זה הבסיס שלי, השורשים. ההורים שלי היו אנשי חינוך, וכעת אני רואה את חניכי שנת השירות של עמותת ׳בקהילה׳ של מרגלית סטארטאפ סיטי עובדים בבית הספר בו אני למדתי פעם. אפשר להיות בכל העולם ולעשות ולבנות חברות סטארט אפ ולהקים חברות ולייצר מקומות עבודה. אבל בסוף בסוף הכי חשוב זה להתחבר למקום שממנו באת ובו גדלת".

מימין: ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, אראל מרגלית, צורי דבוש יור חברת קליל, סיון יחיאלי, מנכל חממת i4valley
מימין: ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, אראל מרגלית, צורי דבוש יור חברת קליל, סיון יחיאלי, מנכל חממת i4valley

 

כתבה מעניינת:

ילדי אלוט עם כוכבי ברצלונה. צילום שלומי מזרחי

כשילדים על הרצף האוטיסטי מכרמיאל פגשו באגדות הכדורגל של ברצלונה

שתפואגדות הכדורגל של ברצלונה פגשו על הדשא את הילדים של עמותת אלו"ט מכרמיאל ומכל הארץ. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.