כדורסל כרמיאל צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

סוף עונה: מה עשו הכרמיאליות בליגה ב׳?

שתפו

הסתיימה עונת 2018-19 בליגה ב׳ צפון בכדורסל. מה עשו הקבוצות הכרמיאליות במחזור האחרון?

מאת גיל דובריש

הסתיימה עונת 2018-19 בליגה ב׳ צפון בכדורסל, הליגה ״הכי כרמיאלית״ בארץ, שבה שליש מהקבוצות (3 מתוך 10) ייצגו את כרמיאל.

במשחקי המחזור האחרון הושגו התוצאות הבאות: מכבי נדב כרמיאל, שהבטיחה עלייתה ההיסטורית לליגה א׳, שם תפגוש בעונה הבאה לדרבי פנימי חם את מכבי כרמיאל שירדה מהליגה הארצית, הפסידה במשחק בית בהפרש נקודה להפועל משגב, 80-79. זה היה הפסדה השני בסך הכל של מכבי נדב העונה, והפעם במשחק חסר משמעות. כרמיאל סיימה במקום הראשון עם 34 נקודות (16 נצחונות ו-2 הפסדים), בדיוק כמו הפועל ראש פינה השניה בטבלה, אך עלתה בזכות יתרון במשחקים הפנימיים מול ראש פינה.

עצמה כרמיאל השיגה ניצחון קל בחוץ מול הפועל אבו סנאן, 67-47 וסיימה את העונה במקום השלישי, עם 32 נקודות ומאזן של 14 נצחונות ו-4 הפסדים. עצמה הייתה מעורבת במאבקי הצמרת במשך זמן רב, עד להפסד בדרבי מול מכבי נדב בסיבוב השני שהוציא את הרוח מהמפרשים. בסך הכל עונה מוצלחת לעצמה כרמיאל, השחקנים יכולים להרשות לעצמם לנוח לפני שהם חוזרים בעונה הבאה עם שאיפות להתברג קצת יותר למעלה.

הקבוצה הכרמיאלית השלישית בליגה, הישגי אלון כרמיאל, הובסה במחזור האחרון בבית, 82-59 מול הפועל ראש פינה החזקה. הישגי סיימה את העונה במקום ה-8 עם 4 נצחונות ו-14 הפסדים שהקנו לה 22 נקודות. בהישגי הדגישו לכל אורך העונה כי הדירוג והתוצאות פחות חשובים וכי הדרך היא החשובה – שילוב שחקנים מקומיים צעירים במשחקי הליגה.

 

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל מפסידה עם הבאזר לגבעת שמואל צילום מסך 1265

מכבי עירוני כרמיאל טוענת לשערוריית שיפוט

שתפוצפו בקטע ותשפטו בעצמכם: האם הסל שקלעה גבעת שמואל נגד כרמיאל היה אחרי הזמן? מערכת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.