בית / חדשות / ספורט / כדורסל / סוף עונה: מה עשו הכרמיאליות בליגה ב׳?
חדשות כרמיאל

סוף עונה: מה עשו הכרמיאליות בליגה ב׳?

הסתיימה עונת 2018-19 בליגה ב׳ צפון בכדורסל. מה עשו הקבוצות הכרמיאליות במחזור האחרון?

מאת גיל דובריש

הסתיימה עונת 2018-19 בליגה ב׳ צפון בכדורסל, הליגה ״הכי כרמיאלית״ בארץ, שבה שליש מהקבוצות (3 מתוך 10) ייצגו את כרמיאל.

במשחקי המחזור האחרון הושגו התוצאות הבאות: מכבי נדב כרמיאל, שהבטיחה עלייתה ההיסטורית לליגה א׳, שם תפגוש בעונה הבאה לדרבי פנימי חם את מכבי כרמיאל שירדה מהליגה הארצית, הפסידה במשחק בית בהפרש נקודה להפועל משגב, 80-79. זה היה הפסדה השני בסך הכל של מכבי נדב העונה, והפעם במשחק חסר משמעות. כרמיאל סיימה במקום הראשון עם 34 נקודות (16 נצחונות ו-2 הפסדים), בדיוק כמו הפועל ראש פינה השניה בטבלה, אך עלתה בזכות יתרון במשחקים הפנימיים מול ראש פינה.

עצמה כרמיאל השיגה ניצחון קל בחוץ מול הפועל אבו סנאן, 67-47 וסיימה את העונה במקום השלישי, עם 32 נקודות ומאזן של 14 נצחונות ו-4 הפסדים. עצמה הייתה מעורבת במאבקי הצמרת במשך זמן רב, עד להפסד בדרבי מול מכבי נדב בסיבוב השני שהוציא את הרוח מהמפרשים. בסך הכל עונה מוצלחת לעצמה כרמיאל, השחקנים יכולים להרשות לעצמם לנוח לפני שהם חוזרים בעונה הבאה עם שאיפות להתברג קצת יותר למעלה.

הקבוצה הכרמיאלית השלישית בליגה, הישגי אלון כרמיאל, הובסה במחזור האחרון בבית, 82-59 מול הפועל ראש פינה החזקה. הישגי סיימה את העונה במקום ה-8 עם 4 נצחונות ו-14 הפסדים שהקנו לה 22 נקודות. בהישגי הדגישו לכל אורך העונה כי הדירוג והתוצאות פחות חשובים וכי הדרך היא החשובה – שילוב שחקנים מקומיים צעירים במשחקי הליגה.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

משחק הבית האחרון של עצמה כרמיאל הסתיים בניצחון

עצמה כרמיאל ניצחה את הפועל טמרה 54-64. ביום רביעי המחזור האחרון של העונה מערכת זהר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable