הסכם הפועל עירוני כרמיאל פרחי כרמיאל. צילום הפועל עירוני כרמיאל 2021-05
צילום הפועל עירוני כרמיאל

סוף עידן: המכללה לכדורגל נסגרת

שתפו

אחרי למעלה מ-30 שנים סוגרת עמותת פרחי כרמיאל את פעילות הכדורגל ומעבירה אותה להפועל עירוני כרמיאל: נמשיך לשתף פעולה למען הכדורגל בעיר

מערכת פורטל זהר.נט

את ההודעה הבאה אפשר להגדיר בתור סוף עידן בכרמיאל: אחרי יותר מ-30 שנים סוגרת עמותת פרחי כרמיאל את המכללה לכדורגל ומעבירה את פעילות חוגי הכדורגל שלה לידי הפועל עירוני כרמיאל. זאת במסגרת הסכם חדש שבמרכזו הידוק שיתוף הפעולה בין הפועל עירוני כרמיאל ועמותת פרחי כרמיאל.

המכללה לכדורגל נוסדה בסוף שנות השמונים, כחלק מפעילות העמותה שאותה מנהל פרדי לסרי. זה התחיל כחוג צנוע בהשתתפות כמה תלמידים בבית הספר היסודי פרחים בכרמיאל. בהמשך התפתחה המכללה, גדלה והפכה למותג של ממש בניהולו של איש הכדורגל אבי גיסברג, עד שהגיעה לשיא של כ-400 ילדים פעילים מדי שנה בכל רחבי העיר, נסיעות שנתיות למחנה אימונים בברצלונה ושיתוף פעולה הדוק עם מועדון הכדורגל של מכבי חיפה. למעשה, יש כיום מבוגרים רבים ששיחקו במכללה לכדורגל ועם השנים הפכו להורים בעצמם אשר שלחו את ילדיהם לחוגים – הדור השני.

משמעות ההסכם החדש בין העמותות היא שהפועל עירוני כרמיאל תמשיך להפעיל את הכדורגל המקצועי ובנוסף תפעיל את הכדורגל העממי ובית הספר לכדורגל. שתי העמותות התחייבו להמשיך לפתח את הכדורגל העממי ולאפשר לכל ילד בכרמיאל לשחק כדורגל, לא משנה מה תהיה רמתו. לילדים תהיה הזדמנות להוכיח את כישוריהם ולהתאמן תחת גוף מאוגד אחד.

מעמותת הפועל עירוני כרמיאל נמסר: ״אנו שמחים ומודים על האמון של עמותת פרחי כרמיאל בנו ובדרכנו. נדאג לשתף פעולה ולשמר את המוסד המדהים שבנו בעמותת פרחי כרמיאל תוך שילוב תכנים חדשים והכוונה מקצועית״.

מעמותת פרחי כרמיאל נמסר: ״אנו רואים את התהליך בתחום הכדורגל בעיר ואת ההתקדמות שעשה בתקופה האחרונה. נמשיך לתמוך ככל שידרש מאיתנו ולשתף פעולה עם הפועל עירוני כרמיאל למען הילדים בעיר״.

כתבה מעניינת:

שחקני הפועל עירוני כרמיאל צוהלים אחרי שער. צילום Mhassh Nasser

ההצגה הכי טובה בעיר

שתפוניצחון גדול להפועל עירוני כרמיאל במשחק הפתיחה של הפלייאוף העליון בליגה ב׳ צפון א׳: 1:3 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.