אלון אזולאי
אלון אזולאי. צילום: מדיה אלון אזולאי

סופרים לאחור: אלון אזולאי ישיק את ״תוכנית ה-100 להצלת העיר כרמיאל״

שתפו

בעוד קצת יותר משבוע יתחיל המועמד המוביל לראשות העיר אלון אזולאי לחשוף את ״תוכנית ה-100 להצלת כרמיאל״

מערכת פורטל זהר.נט

תוכנית ה-100 של אלון אזולאי: המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, יתחיל לחשוף את ״תכנית ה-100״ – היא מצע הבחירות והתחייבויותיו כלפי תושבי כרמיאל.

כעת, אנו מקבלים הצצה ראשונה למבנה התוכנית ומעט מתוכנה. ״תוכנית ה-100״ מורכבת מעשרה פרקים, ובכל פרק עשר משימות מרכזיות. בסך הכל, צפוי אלון אזולאי להתחייב על 100 משימות מרכזיות לדחיפתה קדימה של העיר כרמיאל.

עשרת פרקים בתוכנית כוללים את הנושאים הבאים: שמירה על צביון כרמיאל כעיר יהודית, ביטחון אישי וחירום, חיזוק הכלכלה והתעסוקה המקומית, שיפור החינוך והאקדמיה, פיתוח התרבות, הפנאי והספורט בכרמיאל, קליטה ועלייה, צעירים ונוער, שיפור התשתיות והתכנון העירוני, ארגון וניהול העיר כעיר חכמה ואיכות השירות העירוני.

אלון אזולאי התייחס להשקת תוכניתו, ״תכנית ה-100 להצלת העיר כרמיאל״ ואמר לפורטל זהר.נט: ״תוכנית ה-100 תעניק מענה הולם וראוי לכל תחלואות העיר כרמיאל, שנמצאת בקריסה בחמש השנים האחרונות. כרמיאל בניגוד למה שטוען קונינסקי, ממש לא נמצאת בידיים טובות. בחודשים האחרונים השקעתי מאמצים ומחשבה רבה ביצירת תוכנית כוללת לשיפור ופיתוח העיר כרמיאל. כל חיי אני איש של עשייה ופחות דיבורים. כעת, הגיע הזמן להסביר לציבור בדיוק מה אנחנו מתכוונים לעשות כדי להצעיד את העיר כרמיאל קדימה, אל עידן חדש. בעוד קצת יותר משבוע, נחשוף באופן פומבי את החלק הראשון של התוכנית, חלק אשר יעסוק בשמירה על הצביון היהודי של העיר ומניעת הפיכתה לעיר מעורבת״.

עוד הוסיף אלון אזולאי: ״תכנית ה-100 היא המצע שלי. במסגרת התוכנית אני מתכוון להתחייב בפני תושבי העיר כולם, על כל תוכניותיי. כל שאני מבקש מתושבי העיר, שיבחנו אותי במבחן התוצאה. לצערנו, במבחן התוצאה כשל ראש העיר משה קונינסקי, התוצאה היא עזיבתם של רבים מאוד, ותיקים וצעירים את העיר. בניגוד לכך, אני לא מתכוון להיכשל במבחן התוצאה. אני מתכוון להביא חזון ומנהיגות אחרת, ממלכתית אך גם ביצועית מאוד לעיר. והינה, אני מתחייב כאן שבתקופתי, העיר תנוהל כמו עסק שחייב להצליח. נעשה הכל כדי שהעיר כרמיאל תהיה מהמובילות בישראל״.

(תוכן ממומן)

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *