בית / Uncategorized / סופ”ש ארוך אחד

סופ”ש ארוך אחד

כל-כך הרבה רגשות בסופשבוע ארוך אחד. שמחה, ועצב, ואושר, ופחד, והנאה וכעס, ונחת, ותסכול, וגאווה, והערכה… אבל בעיקר הייתה שם אהבה ודרך כל-כך מתוקה להביע אותה.

כשהגעתי לסמר, טל חיכה לי הפעם לבד, בלי שום ילד לצידו. כל-כך שמחתי על כמה דקות של רק אני והוא. הלכנו לאכול וליד חדר האוכל ראיתי את רזי כולה רטובה ממתקן גלישה חדש שזה לא מכבר התקינו בדשא וכל הילדים פשוט נהנים לגלוש על המים הקרים. עמדתי שם נפעמת מהאומץ של הילדים הקטנים ומהתחושה של חיבוק קר אבל כל-כך חם, אוהב ושמייח. ואז הגיע גם ענבר ורץ לשחק עם החברים. זה היה מדהים לראות איך חבורה של ילדים בני גילאים שונים משחקים יחד כדורגל ובעיקר איך הגדולים מכילים את הקטנים, שבשובבות שבהם ממש מאתגרים את הגדולים.

כשטל הלך להכין את היוגורט הטעים ביותר שאי פעם אכלתי, אני יצאתי החוצה כדי לראות וליהנות מרזי שרק לפני כמה ימים גילתה את החד-אופן. 20 דקות וילדה שנאחזה בשתי ידיה בכל מה שיש, פשוט הסכימה לשחרר. “הוואו” ו”כל הכבוד רזי” ו”לכי על זה, יש לך את זה” כל-כך חיזקו אותה. וזה כל-כך מצחיק, שאני שאף פעם לא הצלחתי לרכב אפילו על אופניים, הצלחתי למצוא את המשהו שבו רזי תוכל להיאחז. ביקשתי ממנה לשיר בלב שיר שהיא אוהבת. ולחייך ולחייך ולחייך. וזה עשה את זה. לבד לגמרי, היא עזבה את המקום הבטוח, לטובת האזור הפתוח. היא הייתה כל-כך שמחה ומאושרת שלמחרת, כשנסעתי לבקר את עדי, היא הכינה לי לבד לגמרי, עוגה מתוקה קרירה ומעוצבת להפליא.

היו שם גם המון רגעים של נחת מענבר, מהיכולת שלו לפרט בפרטי פרטים, את מה שמרכיב כל מיני דברים, את היכולת שלו לעמוד בצל וללמוד מהשמש הזורחת, ומהאהבה שפשוט קורנת מתוכו.

אבל אז הגיע יום חדש. יום ראשון וילדה שאוטוטו מאחרת לבית-הספר, ואמא שכועסת, וטלפון אחד שהצליח להוציא אותי מהאיזון שבי. וכששמעתי כמה שלJoy קשה, לקחתי את האוטובוס הראשון, שהביא אותי רק בשעת ערב הביתה ושם נוכחתי לדעת של joy אמנם היה קשה, אבל הוא כלב שמרפא את עצמו ואני מאמינה שעוד יום-יומיים, הוא שוב יצליח ללכת על ארבעת רגליו השבריריות והקלילות.

איך אלמד אותו ואותי שלאהוב זה לאפשר לאחר לפרוח ולבטוח ולבטוח ולבטוח…?

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable