דפנה גיל וגיא מרציאנו

סטודנטים כרמיאלים, היכונו למסיבה!

שתפו

היוזמה החדשה של הפעילים החברתיים גיא מרציאנו ודפנה גיל: מסיבה לסטודנטים מכרמיאל. הכניסה חינם, הפתעות ומתנות מובטחות למגיעים

מאת גיל דובריש

הפעילים החברתיים גיא מרציאנו ודפנה גיל, לא נחים לרגע. בעוד שבוע הם מתכננים לערוך מסיבה  מסיבה לסטודנטים כרמיאליים ב-NG בר.

האירוע צפוי להתקיים ביום רביעי הבא, 11 בנובמבר, החל מהשעה 11 בלילה. מרציאנו וגיל מזמינים את כל הסטודנטים תושבי כרמיאל, בין אם הם לומדים במכללה אורט בראודה ובין אם הם לומדים במוסדות להשכלה גבוהה מחוץ לעיר. כמו כן מוזמנים למסיבה סטודנטים הלומדים במכללת אורט בראודה.

מדובר ביוזמה נוספת של שני הפעילים הכרמיאליים, המצטרפת לפעילויות קודמות שאירגנו במהלך השנה, בהן מסיבה לחיילי כרמיאל, התרמה של ציוד לבית הספר לקראת החזרה ללימודים, סדנת קישוטים בחג סוכות, ועוד.

על הרעיון לערוך מסיבה לסטודנטים, אומרים השניים: “אנחנו פועלים מתוך מחשבה למען כל תושבי העיר, ערכנו פעילויות לחיילים, למשפחות ולילדים, וכעת הגיע תורם של הסטודנטים בכרמיאל, שאנחנו מאוד רוצים להביע את הערכתנו הרבה אליהם. הסטודנטים הם העתיד של כרמיאל, המטרה שלנו היא לעשות להם קצת טוב על הנשמה ולערוך עבורם מסיבה”.

לקראת האירוע, שיתקיים בשיתוף הנהלת NG בר באזור התעשייה, פנו שני היזמים לחברות מסחריות ובעלי עסקים והשיגו מהם תרומות רבות, כדי לפנק את המשתתפים בשלל הפתעות ומתנות. הכניסה למסיבה תהיה ללא תשלום בהצגת תעודת סטודנט.

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.