סימני דרך
סימני דרך

סימני דרך

שתפו

האופוזיציה העלתה לסדר היום את נושא התימרור והסימונים המחוקים במעברי החצייה וטוענת למחדל בטיחותי. העירייה: אנו פועלים לאורך כל השנה בטיפול במקומות הדורשים התייחסות 

סיעת מהפך באופוזיציה ביקשה להעלות לסדר היום בישיבת מועצת העיר האחרונה, את נושא התימרור וסימון מעברי החצייה על הכבישים.

חברי הסיעה תיעדו וצילמו ברחבי העיר מספר מקומות שבהם סימני מעברי החצייה מחוקים או מטושטשים וטוענים כי זהו “מחדל בתחזוקת מעברי החצייה בעיר”. לדבריהם, ישנם “מעברי חצייה שסימון הכביש בהם נמחק, מעברי חצייה שסומנו באופן המסכן את החוצים במעבר ומאלץ אותם שלא לחצות בקו הקצר ביותר בין שני עברי המדרכה ומעברי חצייה שלא מסומנים ע”י תמרור ע”פ חוק”.

רותם בז’רנו, חבר המועצה החדש מטעם סיעת המהפך, שנכנס לתפקידו במקום עו”ד סיון דמרי-גרשין אשר פרשה, משמש גם כחבר בוועדת הבטיחות בעירייה. לדבריו, “אין לי מושג כל כמה זמן צובעים את המעברים בכרמיאל. עובדתית בשטח – ישנם סימונים רבים שהם מטושטשים או מחוקים. עלינו לשאוף ולעשות למען בטיחות התושבים מעבר לדרישות הקיימות של משרד התחבורה, בטח כעיר המבקשת למשוך אוכלוסיה צעירה עם ילדים. אנו מבקשים לטפל לאלתר בחידוש סימוני מעברי החצייה והצבת תימרור כנדרש, מתקציבה הרגיל או הבלתי רגיל של העירייה”.

בתגובה לדברים, מסרה דוברת העירייה לביאה שלו-פישר: “נושא הבטיחות בדרכים הינו אחד הנושאים המרכזיים המעסיקים את ראש העיר עדי אלדר וראשי המינהלים. לו היה טורח חבר המועצה החדש לבדוק את הנושא עם אנשי המקצוע בעירייה, היה חוסך לעצמו שאלות רבות. בז’רנו מוזמן להיפגש עם אנשי המקצוע בעירייה וללמוד את הנושא. עיריית כרמיאל פועלת לאורך כל השנה, בכל שנה, בטיפול במקומות הדורשים התייחסות. התושבים פונים באמצעות המוקד העירוני וחברי המועצה מוזמנים גם הם להעביר לנו מידע רלוונטי שלדעתם ראוי לטיפול, הנושא ייבדק לגופו של עניין ויטופל בהתאם לצורך”.

הדוברת הוסיפרה ואמרה: “כידוע עיריית כרמיאל קיבלה גם השנה את פרס הניהול התקין מידי שר הפנים והיא תמשיך להתנהל בצורה הטובה ביותר תוך מתן השרות הטוב ביותר לתושביה”.

כתבה מעניינת:

הדר פילו. צילום מהאלבום הפרטי

"האופנוע היה מרכז חייו": חברים נפרדים מהדר פילו ז"ל

שתפוהדר נהרג בתאונה על האופנוע שכל כך אהב. בבית הספר אורט פסגות שבו למד הקימו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.