סימפלי אנגליש – הכתובת שלכם ללימוד אנגלית

שתפו

יהודית הלוי מכרמיאל, היא מורה לאנגלית מזה כ-17 שנה. יהודית, ילידת דרום אפריקה, עלתה ארצה בשנות השבעים והשתקעה בכרמיאל בשנת 1980. בין לבין הספיקה לחיות בארה״ב, שם עסקה בתחום ראיית חשבון, אך כששבה לארץ, מצאה כי איננה מתחברת לתחום הזה. בשנת 2001 עשתה הסבה והתחילה לעבוד בברליץ, בית ספר ידוע לשפות, שם לימדה אנגלית מאות תלמידים, בין השאר, גם סטודנטים בסין, באמצעות שיחות וידיאו. אחרי כ-7 שנים החליטה לצאת לדרך עצמאית.

״הרמה של השפה האנגלית בארץ איננה גבוהה״ אומרת יהודית. ״שיטת הלימוד של השפה האנגלית במערכת החינוך בארץ אינה נכונה, מלמדים את התלמידים איך לעבור בהצלחה את המבחנים ולא כדי לצבור ידע. זו בעיה שקיימת לא רק בארץ, אלא במדינות רבות ברחבי העולם. מתייחסים ללימודים כאל בית חרושת לציונים. זה יוצר מצב שבו תלמידים מסיימים בגרות בהצלחה מבלי לדעת אנגלית באמת״.

הלוי מלמדת אנגלית לתלמידים בכיתות ז׳ ומעלה, היא מאמינה בשיטה שבה השיעורים הם על טהרת האנגלית בלבד, כך הילדים מסתגלים מהר ולומדים טוב יותר וצוברים אוצר מילים גדול. ההצלחה היא גורפת, הן עם ילדים מצטיינים והן עם ילדים שמתקשים, בשל בעיות קשב וריכוז, דיסלקציה וכדומה. ״עבורי המטרה היא לא להעביר אותם את הבגרות אלא שישלטו בשפה האנגלית, כך שיוכלו להתסדר בכל מקום, בארץ ובחו״ל״ היא אומרת. ״ידוע לי למשל על חברות היי-טק כמו גוגל ואינטל, שכל ראיונות העבודה שבהן, מתבצעים בשפה האנגלית״.

במסגרת עבודתה עם תלמידים, מלמדת יהודית במסגרת תוכנית עזריאלי, בעבר באורט פסגות ובאמי״ת וכיום באורט כרמים. כמו כן היא מלמדת הכנה לפסיכומטרי וכן IELTS ,TOEFL, המאפשרים ללמוד בארצות דוברות אנגלית ברחבי העולם.

העבודה העיקרית של הלוי היא עם מבוגרים. חברות מזמזמינות אותה ללמד עובדים בכירים אנגלית עסקית ואנגלית טכנית, היא מתמחה בלימוד פרזנטציות ומלמדת תקשורת, כיצד להציג, לשווק, לנהל מששא ומתן וגם מאפייני תרבות הנדרשים במדינות שונות. בין השאר לימדה בחברות שטראוס, עלית, כ.י.ל, תדביק, באופן קבוצתי ובאופן פרטני.

יהודית הלוי יודעת גם ללמד את האנגלית המתאימה לפי צרכי התלמיד. לדוגמה, היא מציינת, אנשים שמנהלים עסקים באירופה יצטרכו את האנגלית הבריטית, בעוד שאת האנגלית האמריקאית ירצו ללמוד מי שיש להם עסקים בארה״ב או בהונג קונג.

לפרטים: 050-5827710

כתבה מעניינת:

מקדם אתרים מומלץ

מחפשים מקדם אתרים? מומלץ לקרוא את זה

שתפומערכת פורטל זהר.נט התחרות בעולם קידום האתרים עצומה. כל מקדם אתרים מומלץ מוצא את עצמו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.