רינה גרינברג רשימת התחדשות עם אחריות 2018-10

סיעת התחדשות עם אחריות הגישה את רשימת מועמדיה למועצת העיר

שתפו

בחמישיה הראשונה חברות ארבע נשים. מ״מ ראש העיר והעומדת בראש הרשימה, רינה גרינברג: שמחה על הייצוג הנשי

מערכת זהר הצפון

ביום רביעי האחרון הוגשה רשימת המועמדים למועצת העיר מטעם סיעת התחדשות עם אחריות לוועדת הבחירות. סיעתה של גרינברג היא הגדולה ביותר במועצה הנוכחית וחברי המועצה המכהנים הם אלה הפותחים את רשימת המועמדים למועצת העיר שהעומדת בראשה היא גרינברג.

נתון בולט במיוחד הוא מספר הנשים החברות ברשימה של גרינברג – 4 בחמישייה הראשונה ובסך הכל 6 נשים בעשירייה הראשונה. גרינברג: ״בחרתי את חברי וחברות הרשימה על פי היכולות, הניסיון והאיכויות האישיות שלהם. זה רק טבעי בעיניי שנשים מעורבות בפוליטיקה העירונית וכשם שאני פוליטיקאית כבר 25 שנים אני מאמינה שנשים צריכות ויכולות לקחת חלק במערכת הפוליטית. לא חיפשתי לאייש דווקא נשים ברשימה, אך אני מאוד שמחה על הייצוג שלהן ברשימה״.

מס׳ 2: אבי קוריאט הוא חבר מועצת העיר בעל תואר שני במנהל ציבורי עם התמחות בשלטון מקומי, עובד בהנהלת אזור גליל בחברת דואר ישראל. משמש כיו״ר ועדת הכספים, יו״ר ועדת ההנצחה וסגן יו״ר ועדת המכרזים. אבי הוא ממקימי סיירת הורים עירונית וחבר הנהלת בית אבות בראט לטיפול בזקן.

מס׳ 3: לימור מזור היא חברת מועצת העיר, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, משמשת כיו״ר הועדה לשלום הילד ולשעבר חברת ועדת המכרזים. היא ממקימי סיירת הורים עירונית ופעילה חברתית השותפה אקטיבית לפעילויות ומיזמים בעיר.

מס׳ 4: ד״ר אלה בינר היא חברת מועצה בעלת תואר שלישי ברפואה ותואר שני בתחום מדעי החיים. משמשת כחברה בוועדת הכספים ובוועדת ביקורת. בעבר שימשה כיו״ר מועצת הנשים העירונית, יו״ר ועד הורים לגנים ובתי הספר, מתנדבת במסגרות חברתיות בעיר כמו מרכז הצעירים והמתנ״ס.

מס׳ 5: ד״ר יוליה נוסבק היא חברת מועצה בעלת תואר שני ברפואת שיניים העוסקת ברפואת שיניים כעצמאית, לשעבר חברה בועדת המכרזים.

מס׳ 6: אמיר אזולאי הוא יזם העוסק בתחום שילוב אוכלוסיות מיוחדות בחקלאות. בעל תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות באירגון ומנהל. אחראי על מספר בתי גיל הזהב ברחבי הארץ כולל בכרמיאל, יו״ר הנהגת ההורים של בית הספר ״הרעות״ בשש השנים האחרונות.

מס׳ 7: רפאל מושקוביץ הוא משפטן המתמחה במשפט הפלילי, האזרחי והעבודה. משמש כמפקח בכיר באכיפת דיני תכנון ובניה, חובש מתנדב במד״א, מתנדב במשטרה ביחידת האופנועים הארצית, מדריך נהיגה לרכב קרבי במילואים.

מס׳ 8: ששון כהן עלה ארצה מאזרבייג׳ן בגיל 17 ולמד לימודי דת בירושלים. כיום מכהן כיו״ר ארגון רוחני ליוצאי קווקז, אירגון הדואג לגיוס וחלוקת מזון לציבור הנזקק לו לקראת החגים ולגיוס כספים עבור הקמת בית כנסת לקהילה. בעברו סייע לצעירים יהודים בעלייתם ארצה, ניהל עסקים בתחום המזון ועוסק בתחום זה אף כיום.

מס׳ 9: אירנה אוסטרובסקי היא עיתונאית, פובליציסטית וסוציולוגית בעלת תואר בפסיכולוגיה חברתית, בעלת עיתון אינטרנטי בשפה הרוסית וחברת גרפיקה ודפוס.

מס׳ 10: גבייאו מדהני טובה היא פעילה חברתית המסייעת בחמש השנים האחרונות לקהילת יוצאי אתיופיה, מנחת קבוצות ומגשרת חינוכית בביה״ס. בעלת תואר שני במנהל עסקים, עם ניסיון של 17 שנים בשירות הציבורי. מחברת ספרי הילדים ״הצמות של למלם״ ו״שמלת החג של טרויה״.

מס׳ 11: שגיא לייבה הוא סטודנט שנה שנייה להנדסת מכונות באורט בראודה, חבר פעיל באגודת הסטודנטים ודמות בולטת בקרב הצעירים בעיר.

את הרשימה חותם אבי חליווה, מראשוני התעשיינים בכרמיאל, יקיר העיר ויו״ר הוועד למען החייל.

חבר המועצה אבי קוריאט, שהגיש את רשימת המועמדים לוועדת הבחירות מסר: ״שמחתי והתרגשתי מאוד להגיש את הרשימה הזו, שהיא הרשימה המרשימה והטובה ביותר שראיתי למועצת העיר. זו רשימה מאוזנת, מגוונת ומקצועית מאוד. כל חבר בה מייצג קהילה גדולה בכרמיאל וכל אזרח ירגיש בבית כשנציגיה יבחרו למועצת העיר. החל מצעירים ומבוגרים, מעמד הביניים ומי שזקוק לסיוע, עובדים, קהילות עולים מרוסיה, אתיופיה, הקווקז ושאר העולם. היתרון הגדול שלנו הוא שמלבד הקהילות שאנו מגיעים מהן והתושבים הרבים שתומכים בנו, יש לנו גם ניסיון מעשי וידע אמיתי הנוגע ליישום תכניות והגשמת חזון״.

 

רוצים לדעת מה עוד קורה בכרמיאל ומשגב? לחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

תמונת ארכיון. אין קשר לכתבה. צילום תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

דליקה פרצה בדירת מגורים: אדם חולץ מהבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם ניצל בנס כשחולץ על-ידי כוחות שיטור וכיבוי מדליקה שפרצה בדירה בה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.