בית / חדשות / חדשות כרמיאל / סיעת יחד השיקה את קמפיין הבחירות
יחד סיעה חרדית 2018-10

סיעת יחד השיקה את קמפיין הבחירות

הסיעה המייצגת את הציבור הדתי בעיר מציגה רשימה דומה מאוד לזו שהתמודדה בבחירות הקודמות

מערכת זהר הצפון

בערב חג הסוכות השיקה סיעת יחד את קמפיין הבחירות שלה למועצת העיר כרמיאל. סיעת יחד המתמודדת למועצה מייצגת את הציבור המסורתי והדתי בכרמיאל, ומורכבת מנציגי ציבור המייצגים מגוון רחב של תושבים בעיר.

יחד מתמודדת זו הפעם השנייה כרשימה מאוחדת, זאת לאחר ההצלחה בקלפי בבחירות המקומיות האחרונות, אז קטפה שלושה מנדטים. ״המתכון״ בבחירות הקרובות יהיה זהה: אחדות בין הפלגים המסורתיים והדתיים בכרמיאל ושיתוף הפעולה בין חבריה שכאמור מייצגים ציבורים שונים בציבור המסורתי והדתי. גם הרשימה עצמה נראית דומה מאוד לזו שהתמודדה בבחירות הקודמות למועצה, לפני 5 שנים, ולמעשה אין כל שינוי בארבעת המקומות הראשונים.

בראש הרשימה הוצב פינחס סירוקה, שהיה מספר 1 גם בבחירות הקודמות, כשאחריו מספר 2 הוא אוריאל מלכה, חבר מועצת העיר. מספר 3 הוא יאיר שטרן מהגרעין התורני בעיר וחבר המועצה. מספר 4 הוא ישראל ליכטנשטיין המתנדב הוותיק והמוערך ויקיר העיר, שפעל למען פתיחת מוקד החירום של 'טרם' בכרמיאלבבחירות הללו ישנו חידוש אחד ברשימה עם הצבתו של הפעיל החברתי משכונת המייסדים אילן מלול במקום מספר 5.

הסלוגן שנבחר ללוות את הקמפיין הוא ״עשייה עם נשמה״. פינחס סירוקה, יו״ר הרשימה וחבר מועצת העיר מבהיר כי ״הסלוגן שנבחר משקף במדויק את מצע המפלגה, העשייה החברתית והתרבותית במהלך הקדנצייה למען כלל תושבי העיר תוך שמירה על צביונה של כרמיאל כעיר בעלת אופי יהודי״.

רוצים לדעת מה עוד קורה בכרמיאל ומשגב? לחצו כאן>>>

שתפו

כתבה מעניינת:

דיאנה ויניק 2019-07

תושבת כרמיאל נעדרת

מערכת פורטל זהר.נט משטרת כרמיאל מבקשת את עזרת הציבור באיתור תושבת כרמיאל, דיאנה ויניק בת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable