כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה
כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה

סליקת כרטיסי אשראי בנייד

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

יותר ויותר אנשים היום רוכשים באמצעות כרטיסי אשראי. אם פעם היינו חייבים להסתובב עם ארנקים כבדים ומנופחים בעיקר ממטבעות, היום מרבית הקונים מסתובבים עם כרטיס אשראי הצמוד למכשיר הנייד שלהם וזהו. בזכות מערכות סליקה שונות הלקוחות יכולים לשלם בכרטיס אשראי בצורה פשוטה, מהירה ובטוחה ואנחנו בעלי העסקים יכולים לאפשר להם את הרכישה גם אם אנחנו בעלים של חנות אונליין או מספקים שירותים בבית הלקוח.

מהי מערכת הסליקה המתקדמת ביותר ולמה כדאי לבחור בה?

ההתקדמות הטכנולוגית בעולם המודרני לא מפשר לנו רגע אחד של המתנה או שהייה. אנחנו חייבים להתקדם עם המודרניזציה כל הזמן על מנת לשמור על הקצב מול כל השאר. מערכת הסליקה המתקדמת ביותר היום עבור עסקים רבים היא מערכת סליקת כרטיסי אשראי בנייד. המערכת מתאימה לעסקים קטנים שרק התחילו את דרכם העסקית ועד עסקים ענקיים המקיימים פגישות בבית הלקוח, בבתי קפה וגם עסקים המשתתפים בכנסים מפוארים ברחבי העולם.

בעל עסק שרוצה לעמוד במבחן הזמן מול המתחרים שלו, לא יכול להישאר מאחור בשלב חיוב הלקוח כמו שהוא לא ירצה להציג בפני הלקוח מוצר שאינו עומד בסטנדרטים של היום. בשימוש במערכת סליקת אשראי מהנייד אתם נמצאים בחזית הקדמה הטכנולוגית.

איך המערכת עובדת?

סליקה מהנייד יכולה להתבצע מהנייד האישי שלכם או מהטאבלט. למעשה המערכת מותקנת על גבי המכשיר כך שהנייד או הטאבלט הופכים לאחר ההתקנה של האפליקציה להיות מסוף סליקה לכל דבר. התקנת האפליקציה הינה פשוטה ומהירה, תפעול המערכת קל וידידותי למשתמש וכך ניתן לבצע חיובים בצורה פשוטה ויעילה לעסק שלכם. רוצים לעבוד בצורה מהירה ויעילה יותר? הצמידו לנייד שלכם קורא כרטיסים ייעודי ומאובטח כך שלא תצטרכו להזין את פרטי הכרטיס באופן ידני כלל ותוכלו להצמיד את הכרטיס של הלקוח ממש כמו מסוף סליקה נייח המוכר לנו בקופות הסופרים ובחנויות השונות.

למי מתאימה המערכת?

זה כבר לא סוד שיותר ויותר אנשים משתמשים בכרטיסי האשראי שלהם על מנת לבצע רכישות ופחות בשיקים או במזומן. כצרכנים אנחנו יכולים לעקוב אחר ההוצאות שלנו בכרטיס האשראי בקלות רבה, אנחנו יכולים להיות עם היד על הדופק מבחינה תקציבית בחשבון הבנק והכי נוח זה שלא צריך להסתובב עם ארנק מנופח בשטרות מקופלים ומטבעות כבדים. לכן, אם אתם בעלי עסק ואתם רוצים להקל על לקוחותיכם, לאפשר להם חווית קנייה נוחה ונעימה, אתם רוצים מערכת סליקה באשראי שתאפשר להם לשלם בדרך הנוחה ביותר עבורם.

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, אין יותר צורך בקופה רושמת גדולה ומסורבלת על מנת לחייב את הלקוחות שלכם באשראי. היום גם אם אתם בעלי עסק קטן ומתחיל, גם אם אתם בשלבי תכנון העסק וטרם התחלתם לגלגל את העסקה הראשונה שלכם, אתם יכולים להיות בעלי מערכת סליקה פשוטה שתקל עליכם בחיוב לקוחותיכם.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

היכל התרבות כרמיאל מראה חיצוני

למרות הקורונה: מצבו של ההיכל מזמן לא היה טוב כל-כך

שתפועל-אף המשבר הקשה בענף התרבות הסתכם הרווח של היכל התרבות בכרמיאל ב-2020 בסכום של 635,000 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.