ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי. צילום מסך מהפייסבוק
ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי. צילום מסך מהפייסבוק

סערה סביב הכנס של ראש הממשלה בכרמיאל

שתפו

בפוסטים המזמינים את התושבים לכנס שיתקיים בכרמיאל מצויין שמם של רל״ש ראש העיר אלי שדה ואחת המזכירות בלשכה וזאת בניגוד לכאורה לחוק הבחירות. עיריית כרמיאל: לעובדי העירייה אין כל קשר להפקת הכנס

מערכת פורטל זהר.נט

שבוע לפני הבחירות, כרמיאל ״מככבת״ בכותרות התקשורת הארצית ולא בהקשר חיובי.

לקראת כנס הבחירות שאמור להתקיים מחר (רביעי, 17.3.2021) בצוהריים בהיכל התרבות בכרמיאל בהשתתפותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הועלו פרסומים שונים בקבוצות הפייסבוק הכרמיאליות בהם נקראו תומכיו של נתניהו להגיע ולהשתתף.

בחדשות N12 פורסם אתמול (שני, 15.3.2021) כי מההזמנות ברשתות החברתיות עולה שגורמים בעיריית כרמיאל מעורבים לכאורה בפעילות פוליטית אסורה. בחלק מהפוסטים המזמינים את התושבים לכנס אשר פירסם גורם המעורב בהפקת האירוע, הוא מציין את שמו של אלי שדה, ראש לשכת ראש העיר משה קונינסקי וראש מינהל השיווק והדוברות בעירייה וכותב כך: "תודה גדולה למר אלי שדה, על ההפקה של האירוע הניהול והארגון, אין ספק שזו תהיה הצלחה גדולה". בהמשך ההזמנה מצורפים שני מספרי טלפון לתיאום ההשתתפות בכנס, אחד מהם שייך לשלי אטיאס, עוזרת אישית בלשכת ראש העיר.

ההזמנות עוררו סערה רבה שהגיעה כאמור עד לחדשות N12, שם הדגישו כי לפי חוק הבחירות לכנסת וחוק הרשויות המקומיות, חל איסור ברור על עובדי רשויות ועובדי מדינה לקחת חלק בתעמולת בחירות לכנסת. קיים גם איסור פלילי על עובד רשות מקומית שיש לו סמכות מנהלית או שהוא מכהן בתפקיד שכרוך במגע עם קהל, לקחת חלק בתעמולת בחירות.

מעיריית כרמיאל נמסר כי "האירוע הופק ומשולם ע"י הליכוד וכי אין לעובדי העירייה כל קשר להפקה. אין משום רישום מוזמנים בבחינת הפקה. אלי שדה איננו אחראי על תוכנו של פוסט בפרופיל אישי שמפרסם אדם כזה או אחר".

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

תאונה כרמיאל רכב הפוך

כרמיאל: רכב התהפך, הנהגת נפצעה

שתפומאת גיל דובריש נהגת נפצעה בתאונת דרכים עצמית בכרמיאל לאחר שרכבה התהפך. הרכב התהפך על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.