בית / חדשות / ספורט / כדורגל / עברו את צור (ב)שלום
עברו את צור (ב)שלום
עברו את צור (ב)שלום

עברו את צור (ב)שלום

שתפו

משחק מצוין של כרמיאל הביא לניצחון חוץ גדול על צור שלום 0:2 (אמזלג ובוזורגי) אשר קירב את הקבוצה למרחק נקודה מהמקום בפליאוף העליון

מאת: אמיר שיבי

לאחר התבוסה הביתית להרצליה, מ.ס כרמיאל יצאה למשחק חוץ נגד הרביעית בטבלה מכבי צור שלום. בכרמיאל ראו את ההפסד מול הרצליה כמעידה חד פעמית ומאוד רצו לחזור לרצף הניצחונות.

לאחר חמש דקות של גישושים עומרי טויל בעט כדור נפלא מעשרים מטרים, מועין חלבי התעופף נפלא והדף. בר שם טוב בעט את הכדור החוזר לשמיים.

בדקה השמינית הזדמנות כפולה לכרמיאל. אלירן עקיבא הגביה מאגף ימין לרחבה, דוד אמזלג ירה כדור מהאוויר מתוך הרחבה וראה את אלי ברקוביץ מותח איברים והודף בקצות האצבעות הצידה, אופיר טקיאר בעט את כדור ההמשך סמוך לקורה והחוצה.

נגיחה מצוינת של שם טוב מתיבת החמש כמעט נכנסה אך ברגע האחרון השוער הדף לקרן עם קצות האצבעות והשאיר את התוצאה מאופסת לאחר רבע שעה של משחק.

לאחר חצי שעה של משחק אורי צעדון שלח כדור ארוך ממהגנה לאלירן עקיבא באגף ימין, המגן הוריד עם הראש לדוד אמזלג שעבר שני שחקנים ומ 16 מטרים ירה כדור שטוח לפינה הימנית ופנימה, 1:0.

אמזלג כובש את הראשון
אמזלג כובש את הראשון

אלירן אלקובי חדר לרחבה בדקה ה 36, השוער יצא לקראתו ועם הידיים ניסה להוציא את הכדור מרגליו של הקשר אך ספק הכשיל אותו, השופט טל זטלמן שרק פנדל לצור שלום והוציא צהוב לשוער. קובי שריקי קיבל הזדמנות נהדרת להשוות את התוצאה. החלוץ בעט ימינה כדור חלש, חלבי זינק נהדר והדף נפלא.

חלבי הודף את הפנדל
חלבי הודף את הפנדל

 כרמיאל ירדה להפסקה עם יתרון של שער לאחר משחק יחסית מאוזן עם הזדמנויות טובות לשני הצדדים.

שתי דקות מפתיחת המחצית השנייה צור שלום קיבלה כדור חופשי מפינת הרחבה השמאלית. 5 בעט ופגע בחומה בת שני שחקנים ואופיר טקיאר הוציא את כרמיאל למתפרצת. הקשר התקדם עד למחצית המגרש ושלח עומק נפלא לאלון בוזורגי שנשאר מול השוער אך הכדור שלו שפשף את הקורה ויצא החוצה.

צור שלום הפעילה לחץ ושלטה קצת יותר בכדור אך המצבים הגיעו דווקא בצד השני של המגרש. שחקני כרמיאל יצאו פעם אחר פעם להתקפות מתפרצות מצוינות שרק בנס לא נגמרו בשערים לטובתה.

בדקה ה 57 קשר כרמיאל עדי אלישע ספג כרטיס צהוב על דיבורים. זהו צהוב חמישי לקשר ובעקבות כך הוא יעדר מהמשחק בעוד שבועיים נגד עירוני טבריה.

בדקה ה 62 נתן נודלמן מצא את בוזורגי מחוץ לרחבה, האחרון בעט מעל המסגרת.

חמש דקות עברו וטקיאר הגביה לרחבה משמאל, אמזלג התרומם נפלא נגח והרעיד את המשקוף, בוזורגי נגח החוצה את הכדור החוזר.

בדקה ה 70 אורי צעדון עלה לעזרת ההתקפה ובעט מ 18 מטרים השוער הדף לקרן.

בדקה ה88 בוזורגי השתחרר מפינת הקרן השמאלית חדר לרחבה והשחיל את הכדור מתחת לגופו של ברקוביץ, 2:0 כרמיאל. בוזורגי שבר בצורת ארוכה ורשם שער שני העונה במדי כרמיאל.

בוזורגי שובר בצורת ארוכה
בוזורגי שובר בצורת ארוכה

כרמיאל  סיימה משחק מצוין שהיה יכול להיגמר בתוצאה הרבה יותר גבוהה והשיגה ניצחון חשוב שהקפיץ אותה למקום השביעי (16 נק'), מרחק של נקודה ממקום השישי (מגדל העמק) המוביל בסיום העונה לפליאוף העליון. במחזור הבא כרמיאל תארח את מוליכת הטבלה עירוני נשר

מאמן הקבוצה יצחק בוזורגי: " עשינו משחק מצוין היום. שיחקנו כדורגל התקפי ורק בנס זה נגמר רק בשני שערים. היינו יכולים להגדיל היום את ההפרש השערים שלנו, אבל אני מאוד מרוצה מהמשחק ומהתוצאה".

כובש השער השני, אלון בוזורגי אמר בסיום המשחק, "היה משחק טוב מאוד שלנו, עמדנו יפה , הנענו את הכדור והגענו למצבים, אני מאוד מרוצה, מקווה ומאמין שנמשיך ככה, יש לנו קבוצה טובה שצריכה להאמין בעצמה".

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל מידן שטיינברג חתם 2019-07

הפועל עירוני כרמיאל: מידן שטיינברג חתם, מבחנים בסוף החודש

שתפובתאריכים 29 עד 31 ביולי יתקיימו שלושה ימי אימון מרוכזים שבהם הצוות המקצועי יבחר את …


תגובה אחת

  1. בוזורגי הצטרף לפני כחודש וכבש פעמיים?? איזו בצורת?……קדימה כרמיאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.