עברתי דירה - שירלי גורן
עברתי דירה - שירלי גורן

עברתי דירה

שתפו

מעבר דירה לבית חדש נרשם לרוב במהלך חיינו כנקודת אור, כאירוע מכונן, כמפנה בחיינו. בפועל זה באמת קורה רק אחרי מספר חודשים כשמתרגלים למקום החדש, מרגישים בו כבבית, כבמגרש הטבעי שלך. בהתחלה התחושה כלל וכלל אינה כזו ואף לא קרובה להיות. נהפוך הוא, ההרגשה היא של זרות טוטאלית , אצלי בכל אופן.

השבוע עברתי דירה למקום חדש. תעצומות הנפש והגוף שהייתי צריכה לגייס כדי להתמודד עם המעבר בלתי ניתנות לכימות. כמויות השטויות שצברתי עם השנים בלתי ניתנות לתיאור. לא הצלחתי להבין מה גרם לי לשמור עשרות כלי נחושת שחוקים, תכשיטים מתקופת הממלוכים שהעלו עובש וכמויות כלי מטבח בלתי נדלות , כאילו מדובר בדירתו של השף אייל שני. כמובן שמעבר דירה הוא הזדמנות פז לערוך מעין סדר פסח שלא בפסח. אז תתארו לכם את כמויות הציוד שזרקתי או תרמתי. קתרזיס אלוהי!

אבל מה שבאמת הטריד איתו בגל הררי הארגזים והאביזרים המיותרים הוא העובדה שלא הרגשתי כלל מחוברת לאותו חלל המכונה דירתי החדשה. עמדתי בין 4 קירות כל כך זרים ומנוכרים ולא האמנתי כי אצליח אי פעם להירדם בחלל זה, להרגיש בו בית, להרגיש בו כבממלכה שלי. הרגיש לי כמו הלילה הראשון בטירונות אי שם בבה”ד 12 בסוף שנות ה- 80. האם עליי לעבור שוב טירונות רק ללא מדים?
ימים יגידו, בינתיים אני עדיין מתגוררת אצל אימי עם בני כדי לרכך את המעבר החד והלא פשוט הזה… מושכת קצת את הקץ… מותר לי, לא?

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

שתפוהתחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.