עגלת תינוק צילום דפוזיט פוטוס
עגלת תינוק. צילום דפוזיט פוטוס

עגלות 2

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

עגלת תינוק היא רכב נייד לדחיפת תינוק או ילד קטן. ניתן לייחס את המצאת עגלת התינוק לאישה שבתה התקשתה ללכת. היא מצאה פיסת עץ, חיברה אליה גלגלים, והשתמשה בו כפלטפורמת ישיבה לבתה כשהייתה צעירה.

מה התפקיד של עגלות תינוקות?

אחד מסוגי העגלה הפופולריים הוא ה"באגי" הדו-גלגלי. סוג זה של עגלה משתמש בשני גלגלים גדולים מלפנים כדי לדחוף קדימה, ושני קטנים יותר מאחור. תפקידה של עגלות תינוק הוא קודם כל לשמור על בטיחות הילד בזמן שהוא נדחף או נישא על ידי הוריו, ולאחר מכן לאפשר לרגליו של הילד חופש תנועה מבלי להיתפס או להסתבך עם חפצים אחרים.

איך לבחור את העגלה המתאימה ביותר?

עגלות מגיעות בצורות ועיצובים רבים ושונים. אין כללים קבועים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי למצוא את העגלה המתאימה לילדך. במקום זאת, עליכם  לפעול לפי אותם כללי בטיחות ושימושיות. עליכם לוודא שהעגלה שאתם קונים אינה גדולה או קטנה מדי עבור ילדכם, אין בה חלקים מיותרים ומתאימה לכל צרכי ילדכם.

בחירת העגלה הנכונה היא משימה קשה מכיוון שהם מגיעים בצורות ובגדלים שונים. בעת בחירת העגלה הנכונה, עליכם לזכור מספר פרמטרים חשובים:

  • סוג העגלה: היום ישנם סוגים שונים של עגלות וחשוב ביותר להביא בחשבון את הסוגים השונים טרם הבחירה .
  • צבע: חשוב ביותר להביא בחשבון את הצבעים השונים.
  • גודל: נוסף על כך, חשוב ביותר להביא בחשבון את גודל העגלה.
  • חברה: נוסף על זאת, חשוב ביותר להביא בחשבון את החברה האחראית על ייצור העגלה- האם מדובר בחברה בעלת מוניטין רב או שמא מדובר בחברה חדשה?
  • תקציב: זאת ועוד, חשוב ביותר להביא בחשבון את מסגרת התקציב ולהחליט כמה כסף אתם משקיעים ברכישת העגלה וכך לבחור את העגלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם לאורך זמן רב.

  כל הפרטים על מגן ראש למיטת תינוק

מגן ראש למיטת תינוק  עוזר להגן על ראשו של תינוק  מנחיתה קשה על פני המיטה. הם עוצבו בעיצובים ובצורות שונות, כדי להתאים לצרכים ולטעמים שונים. מגן ראש למיטה הוא מתקן בטיחות המונע נפילה של תינוקות  מהמיטה. היא נועדה לפעול כמו כרית אוויר במקרה של ראש של מישהו מונח עליה בזמן שהוא ישן על הצד.

ממה מורכב מגן ראש?

מגן הראש למיטה מורכב לרוב מרצועה אלסטית וכרית מתנפחת המשמשת ככרית אוויר. מגני ראש נועדו לשמור על בטיחות הראש והמוח בזמן שינה על מיטה. יש להשתמש בהם כראוי על מנת להבטיח בטיחות. מגני ראש תוכננו במיוחד כדי להגן על הראש והאוזניים בזמן השינה. למגני ראש יש בדרך כלל רצועה של חומר אלסטי סביב הראש והצוואר, חתיכת קצף בחזית, רצועות לכוונון ואטמי אוזניים הנכנסים לתעלת האוזן. מכאן, יש חשיבות רבה לבחור את מגן הראש הטוב ביותר על מנת לשמור על התינוק.

(תוכן שיווקי)

***פושידיגיטל

כתבה מעניינת:

פריצה לבית פורץ צילום אילוסטרציה Deposit Photos

טסים לחו״ל? כך תשמרו על ביתכם מרחוק

שתפולפני שאתם יוצאים לחופשה בחג ומשאירים את הבית ריק, כדאי שתשמעו מה יש למומחה האבטחה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.