עו״ד נטלי ביטון חברת מועצת העיר כרמיאל מחזיקת תיק התרבות צילום אייל מן
עו״ד נטלי ביטון. צילום אייל מן

עו"ד נטלי ביטון: מהאופוזיציה לניהול תיק התרבות בעירייה

שתפו

מינוי חדש: ביטון שהחלה את הקדנציה כחברת אופוזיציה ופרשה לטובת הקואליציה בראשות קונינסקי תהיה מחזיקת תיק התרבות בכרמיאל

מערכת פורטל זהר.נט

חברת מועצת העיר עו״ד נטלי ביטון שהחלה את הקדנציה הנוכחית באופוזיציה ובהמשך עברה לשורות הקואליציה, תהיה מחזיקת תיק התרבות בכרמיאל.

ראש העיר משה קונינסקי, הודיע בישיבת מועצת העיר על מינויה של עו"ד ביטון כמחזיקת תיק התרבות בעירייה, מינוי המהווה את השלמתה של הקמת מינהלת התרבות החדשה. כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כי מנכ״לית היכל התרבות לילך וקסמן-רנה תעמוד בראש מינהלת התרבות העירונית במקום אלי שדה. המינהלת תפעל בכפיפות לצוות ההיגוי שעו"ד ביטון תעמוד בראשו ויהיו חברים בו גם מנכ״לית העירייה ד״ר שולה מנחם ויו״ר דירקטוריון ההיכל בהתנדבות רז טישלר.

עו"ד נטלי ביטון נבחרה למועצת העיר בשנת 2018 כמספר 3 בסיעת טב בכרמיאל בראשותו של רותם ינאי. היא כיהנה כחברת מועצה באופוזיציה העירונית, אך ב-2019 פרשה מהסיעה, הקימה סיעת יחיד במועצה והצטרפה לקואליציה בראשותו של משה קונינסקי.

ביטון, בעלת תואר שני במשפטים, משמשת כיועצת משפטית של השופטת סימי פלג בבית משפט השלום קריות ותחומי עיסוקה העיקריים הינם: משפט פלילי, תכנון ובניה, מיסים ועניינים מקומיים.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

עו"ד נטלי ביטון ציינה בעקבות מינויה החדש: ״אני מודה לראש העיר משה קונינסקי על האמון להוביל את תחום התרבות. אני מתכוונת ללמוד את הנושא בתקופה הקרובה ולהציג תכנית תרבותית עשירה ומגוונת למען תושבי כרמיאל״.

ראש העיר משה קונינסקי בירך את ביטון על קבלת סמכויות מחזיקת תיק התרבות בכרמיאל ואמר: ״אני משוכנע שהיא שתדע יחד עם ראש מינהלת התרבות העירונית לילך וקסמן רנה להוביל ולמצב את כרמיאל כמרכז התרבות בגליל״.

 

כתבה מעניינת:

רכב הסעות תלמידים צילום אילוסטרציה

קנסות לנהגי הסעות בכרמיאל: איפה מצפים שנחכה לילדים?

שתפונהגי הסעות טוענים להחמרת האכיפה בקנסות על חניה כשהם מחכים שעות ברכביהם לילדים בקייטנות. העירייה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.