בית / חדשות / פלילים ומשפט / עורכי-הדין קורן נוימרק ואביב בכר מכרמיאל השיבו מאות אלפי ש”ח לגבר שתבע את גרושתו
עורכי-הדין קורן נוימרק ואביב בכר מכרמיאל השיבו מאות אלפי ש”ח לגבר שתבע את גרושתו
עורכי-הדין קורן נוימרק ואביב בכר מכרמיאל השיבו מאות אלפי ש”ח לגבר שתבע את גרושתו

עורכי-הדין קורן נוימרק ואביב בכר מכרמיאל השיבו מאות אלפי ש”ח לגבר שתבע את גרושתו

הודות לשניים, קיבל הגבר בחזרה את מלוא הכספים ממכירת דירה משותפת, שהאישה “שמרה” לעצמה וסירבה להעבירם לידיו

עורכי הדין הכרמיאלים, קורן נוימרק ואביב בכר השיגו הישג משמעותי בבית המשפט לענייני משפחה, כאשר השיבו לגבר אשר התגרש מאשתו את מלוא חלקו ממכירת דירה משותפת של בני הזוג, חלק שגרושתו נטלה לכיסה תוך נישול זכויותיו.

הגבר, המתגורר כיום בכרמיאל, התגרש מרעייתו לפני כשלוש שנים, לאחר שהיה נשוי עימה כעשרים שנה. לאחר הגירושין, סוכם בין בני הזוג, כי האישה תנהל את מכירת דירתם המשותפת במרכז הארץ והתמורה שתישאר לאחר סילוק החובות, תחולק שווה בשווה בין הצדדים.

האישה אכן מכרה את הדירה בסכום של כ-2 מיליון שקלים ולאחר שסולקו החובות נותרה יתרה בסך של כמיליון שקלים, שמחציתם כאמור היו אמורים לעבור לידיו של הבעל. אולם, האישה החליטה על דעת עצמה, ובניגוד למוסכם, להותיר את מלוא הסכום בידיה, בטענה כי החובות היו של בן זוגה בלבד ולכן אינה צריכה לשאת בהם. הגבר הנפגע הגיש תביעה באמצעות באי כוחו, עורכי-דין קורן נוימרק ואביב בכר לבית המשפט לענייני משפחה.

עו”ד אביב בכר: “מיד עם הגשת התביעה, הוגשה ע”י האישה תביעה נגד הבעל לביטול הסכם הגירושין, בטענה כי נחתם על-ידה בכפייה, תוך שבעלה עושק אותה. לאחר דיונים ממושכים ושמיעת כל הראיות והעדויות בתיק, ובהמלצת בית המשפט הגיעו הצדדים לפשרה, לפיה התביעה לביטול ההסכם תידחה, ועל האישה לשלם לתובע סך של 550 אלף ש”ח, המהווים את סכום הקרן בתוספת שכר טרחת עו”ד והוצאות משפט. יתרה מזאת”, מוסיף עו”ד בכר, “בית המשפט קבע כי במידה ולא ישולמו הכספים בתוך 60 ימים, תיאלץ האישה לשלם סכום של 15 אלף ש”ח נוספים”.

עו”ד קורן נוימרק מציין כי “מדובר בהסכם פשרה, שמביא בסופו של דבר להשבת מלוא הסכומים להם זכאי התובע, ובנוסף למימון הוצאות המשפט שנגרמו לו”.

שתפו

כתבה מעניינת:

רחל_הלר

תושב ראמה הודה בתחנת כרמיאל: רצחתי את רחל הלר

גופתה של הלר נמצאה באוקטובר 1974 בחולות ליד קיבוץ שדות ים. עמוס ברנס הואשם ברצח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link