עו״ד בן מעוז צילום שי אוחיון
עו״ד בן מעוז. צילום שי אוחיון

עו״ד בן מעוז – מכרמיאל לרשימת עורכי הדין המובילים בארץ

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

כבוד, כבוד ועוד פעם כבוד! עו״ד בן מעוז, כרמיאלי משלנו שעושה בשנים האחרונות חייל בתל אביב ונחשב לאחד מעורכי הדין הפליליסטים המבריקים והמוכשרים בארץ, נבחר ע״י דירוג היוקרתי של Dun's100 המדרג את החברות המצליחות והמובילות במשק הישראלי. לפני כמה ימים נבחר גם לנבחרת הפליליסטים של אוביטר.

הילדות של מעוז עברה עליו כאן, ברחוב הדס בכרמיאל. הוריו מוכרים היטב בעיר – אימו היא רחלי מעוז, בנקאית ותיקה בבנק לאומי בכרמיאל ואביו הוא יוסי מעוז, איש קבע לשעבר שהקים וניהל את מוסך מעוז בכרמיאל. לבן יש אחות צעירה ממנו. לפני כ-3.5 שנים סיפר לנו בראיון מיוחד לפורטל זהר.נט כי אינו חושש לייצג גורמים פליליים: ״אין בי שום חשש לעסוק במקצוע הזה. מאחורי כל ׳הדמויות המפלצתיות׳ במרכאות, מסתבר שלעיתים רבות עומדים אנשים בשר ודם, כמוני וכמוך״.

עו״ד בן מעוז ייצג בשנים האחרונות מספר תיקים מתוקשרים וידוענים, ביניהם ליהיא גרינר שנחשדה בהעלבת שוטר והביא לסגירת התיק נגדה, פרשיית האחים טום ואלימלך קשתי, ייצג את הסוהרת מכלא צלמון שחשודה בקבלת ומתן שוחד ובקיום יחסי מין עם אסירים, ייצג את שירי סובול שהואשמה ברצח אחותה התאומה ליהי, ייצג חשוד בזריקת רימון לביתו של שחקן הכדורגל עומר אצילי והביא לסגירת התיק כנגדו וכן ייצג חשוד בעבירות איומים נגד השר לביטחון פנים אמיר אוחנה. וכמובן, שהוא מוכר לרבים בעקבות הייצוג של שירה איסקוב אשר ניצלה מניסיון רצח של בן זוגה לשעבר, סיפור שהפך לסמל של המאבק באלימות נגד נשים.

מברוק, בן, אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי דרכך לפסגות חדשות בקריירה המשפטית.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

צוות מתנדבים זק״א כרמיאל מטפל בגופת המנוח. צילום באדיבות זק״א כרמיאל

עצוב: גופת אדם ערירי התגלתה במצב ריקבון מתקדם

שתפובעקבות קריאה שהתקבלה במוקד החירום על חשש לחיי אדם, נמצאה גופת תושב כרמיאל (70) בביתו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.