בית / חדשות / חדשות כרמיאל / עו״ד קורן נוימרק: לוקחים אחריות על כרמיאל וצובעים את העיר בכחול

עו״ד קורן נוימרק: לוקחים אחריות על כרמיאל וצובעים את העיר בכחול

רשמית: הליכוד בכרמיאל מצטרף למערכת הבחירות, ירוץ למועצת העיר ולא לראשות העיר

מערכת זהר הצפון

השבוע החל רשמית קמפיין הליכוד לקראת הבחירות העירוניות הקרובות.

על-אף לחצים שהופעלו על ראש רשימת הליכוד עו״ד קורן נוימרק להתמודד לראשות העיר בתמיכה רחבה של המפלגה ושריה, החליט נוימרק שלא להיענות לבקשות ורשימת הליכוד תתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר בלבד.

כידוע בבחירות שייערכו ב-30 באוקטובר, ניתן להצביע בשני פתקים, האחד למועצת העיר אותו מבקש עו״ד נוימרק להצביע מחל לליכוד ופתק שני לראשות העיר – לפי בחירתם החופשית של המצביעים.

עו״ד קורן נוימרק: ״חשיבות ההצבעה לליכוד ללא קשר למועמד לראשות העיר אותו יבחרו התושבים, הינה עצומה. ליכוד חזק במועצת העיר הוא ליכוד שיכול לעזור ולקדם את כרמיאל, להביא תקציבים עודפים לפעילויות, פיתוח תשתיות ציבוריות וחברתיות, ועוד. כיום אני יכול לומר באופן מפורש כי ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרי הליכוד וחברי הכנסת של המפלגה לוקחים אחריות על כרמיאל וביחד כולנו נצבע את העיר בכחול״.

״מאז שהתחלתי את כהונתי במועצת העיר לפני כ-4.5 שנים ובחודשים האחרונים ביתר שאת, נפגשתי ונועדתי עם שרים וחברי כנסת מהליכוד במטרה לקדם את תוכניותינו לחיזוקה של כרמיאל כעיר ציונית במרכז הגליל. אני שמח לומר כי כל השרים והח״כים איתם נפגשתי נרתמו לפעול ביחד עם משרדיהם והוועדות שבהן הם חברים לצורך קידום התוכניות לפיתוח העיר, תוך לקיחת אחריות על כרמיאל, ומתוך מודעות והבנה לחשיבותה ומיקומה האסטרטגי של העיר בלב הגליל״.

״הדוגמא לדלת הפתוחה שיש לנו בקרב שרי הליכוד רק מהשבוע האחרון , ביום שני נודע לנו תושבי כרמיאל כי הקו הישיר לתל אביב במתכונתו הנוכחית הולך להשתנות ב-1 בספטמבר ותהיה עצירה והחלפת רכבת בחיפה, אני מאוד לא אהבתי את ההחלטה הזאת וכבר ביום שני בערב שוחחתי עם שר התחבורה ישראל כץ בעניין, השר הבטיח לבחון שוב את ההחלטה כבר בבוקר שלמחרת ופחות מ-12 שעות לאחר שיחתנו כבר קיבלנו הודעה רשמית שההחלטה בוטלה והרכבת תפעל כסדרה זאת בזמן שאחרים כבר החתימו עצומות וקראו להפגנות. זאת המשמעות כשאני אומר דלת פתוחה!״

״בנוסף קבענו להיפגש כבר החודש, אני מתכוון להעלות מולו נושא חשוב והוא האצת בניית המחלף בכניסה המערבית לעיר מעל פסי הרכבת ולמנוע פקקי תנועה ומפגש כביש רכבת מסוכן. אגב, שר התחבורה אינו השר היחיד שאני עומד איתו בקשר מצויין , בתקופה הקרובה יגיעו שרים וחברי כנסת רבים לכרמיאל , עם כל אחד מהם נשב ונדון על קידום העיר הנפלאה שלנו במגוון תחומים שהעלו תושבי העיר מולי״.

עוד הוסיף עו״ד נוימרק: ״במשך כל הקדנציה האחרונה דלתי היתה פתוחה לכל תושבי העיר הן כיחידים והן כקבוצות, נפגשתי עם הרבה מאוד אנשים , הועלו בפני דרישות שונות ברובם טיפלתי וחלקן עוד אטפל, ישנם הרבה נושאים בעיר שחשובים מאוד לתושבים כמו שקיפות להחלטות העירייה ולתקציב, כמו קשר חיובי ורציף עם התושבים ומתן מענה מיידי לכל פנייה, ומעורבות משמעותית יותר בנושא החינוך והישגי התלמידים בעיר. בנוסף ישנם נושאים רחבים יותר כמו תעסוקה , אני בטוח שניתן לקדם את הנושא ולהביא לכרמיאל חברות גדולות ובעיקר חברות בתחילת דרכן, אני רוצה לציין שגם נושא התפתחות הדיור מעסיק אותי, אני מדבר כל הבניה בהר נבון, מעבר לאבק הנורא שממנו סובלים התושבים הן בגבעה והן ברבין לאורך הרבה זמן ואנחנו עוד רק בהתחלה, חשוב שנשאל כבר עכשיו האם ההיקפים נכונים לכרמיאל, אנו רואים ערים אחרות בצפון שתנופת הבנייה המואצת מידי שלא לצורך שינתה את מרקם התושבים בערים אלו ויצרה חיכוחים מיותרים שלא הועילו לאף אחד, לכן יש שאלות שכדאי שנשאל כבר עכשיו לאן אנחנו הולכים , מה ההיקפים הדרושים לכרמיאל , מהו הצורך האמיתי ומהו קצב הבנייה הרצוי . מעבר לזה יש כמובן נושא התחבורה בעיר אני בהחלט רוצה לקדם את נושא המחלף בכניסה המערבית אך לא רק , אנו רואים שהעיר גודלת נבנות שכונות חדשות גם ברבין וגם במכוש ולא ראינו פיתוח תשתית מתאימה מעבר לכבישי גישה, העיר פקוקה בשעות העומס, צריך לתת לזה את הדעת, בנוסף כביש הכניסה למכללה מתוך העיר על כביש יציאה מרבין מקשה על היציאה מהשכונה, גם את זה צריך לבחון שוב״.

״מפגישותי הרבות עם הנוער והצעירים בעיר ופה אני חייב להודות שיש לנו נוער נפלא בעיר, אני פוגש אותם ומתמוגג מהרצינות שלהם מהפיקחות והנכונות שלהם לעבוד איתנו ולקחת חלק פעיל בסניף  לטובת העיר ישנם עוד לא מעט נושאים שאני מתכוון לקדם איתם ועבורם ,אנחנו נפרסם את הדברים בהמשך .

ראש רשימת הליכוד אמר עוד כי ״כ-30% מתושבי כרמיאל הם מצביעי ותומכי ליכוד, ראינו זאת באופן ברור בבחירות האחרונות , חשוב מאוד שתושבי כרמיאל ידעו לבטא זאת גם במישור המוניצאפלי , הידוק הקשר והעצמת הקשר למפלגת השלטון יטיב עם התפתחות העיר , אין ספק בזה. אני קורא לכולם, לכלל הציבור, לקחת אחריות ולהצטרף אלינו לפעילות לקראת הבחירות הקרובות״.

עו״ד קורן נוימרק הדגיש כי רשימת הליכוד מנהלת בימים אלה קמפיין ״ירוק״ ונקי שמטרתו למנוע את זיהום הסביבה ועל-כן עיקר הקמפיין יתנהל באופן דיגיטלי. בהזדמנות זו הליכוד בוחר שלא לזהם את הסביבה ואני קורא לכל המועמדים והרשימות המתמודדות לבוא בעקבותינו. כל שלט תעמולה שנתלה היום מתכלה רק אחרי מאות שנים, הרבה אחרי לכתנו מן העולם. נכון לנו כבר היום לחשוב על הדורות הבאים״.

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable