ליכוד קורן נוימרק צחי הנגבי 1161

עו״ד קורן נוימרק מהליכוד: נגדיל את כוחנו לשלושה מנדטים או יותר

שתפו

יו״ר הליכוד מסביר מדוע לא הציג מועמדותו לראשות העיר וכיצד לדעתו סיעה חזקה לליכוד יכולה להשפיע במועצה

מערכת זהר הצפון

עו"ד קורן נוימרק יו"ר הליכוד, הציג מועמדות למועצת העיר בלבד ולא לראשות העיר. השבוע הסביר כי לדעתו ייצוג הולם ומכובד לליכוד במועצה ושיתוף פעולה עם ראש העיר שייבחר, יתן מענה אמיתי לקידומה של כרמיאל.

״הליכוד בכרמיאל הגיש מועמדות למועצת העיר ולא לראשות העיר בשלב זה, אני רוצה להדגיש כי מועצת העיר איננה ומעולם לא היתה חותמת גומי. למועצת העיר ישנה חשיבות עצומה בניהול העיר, אם בנושא חלוקת תקציב, אם בנושא תכנון ובנייה, הקצאות מבנים וקרקעות, גובה ארנונה שישלמו התושבים ואפילו בקרה פנימית בנושא מינויים בתוך העירייה ובחירת ספקים וכמובן נושאים רבים ומגוונים. מדובר בגוף שיודע וצריך לשאול שאלות, לבקר החלטות וכמובן במה להציע ולקדם תוכניות בנושאים מגוונים ולהביאן לידי מימוש, וברור כי ישנה משמעות למספר המושבים במועצה״.

לדברי עו״ד נוימרק, ״ככל שלרשימת הליכוד במועצה יהיה ייצוג גדול יותר כך היכולת לקדם תוכניות ולהשפיע על החלטות מתקבלות גדולה יותר, אנחנו חברי הליכוד – שלושתנו, אני, אבי דמתי ואלכס שוחט חברי תנועת הליכוד עשרות שנים, יצרנו קשרים אישיים קרובים, הן עם שרים בממשלה, הן חברי כנסת היושבים בוועדות השונות והן עם בעלי השפעה, אני בטוח שיחד עם חברי הליכוד נוכל להיות גשר חשוב לקידום ופיתוח העיר״.

עו״ד קורן נוימרק התייחס לכך שבקדנציה העומדת להסתיים הוא היה הנציג היחיד של הליכוד במועצה ואמר כי כל הנתונים מצביעים על עלייה משמעותית במספר המצביעים לליכוד בבחירות הקרובות: ״כבר היום לפי סקרים פנימיים אנחנו רואים שהמגמה היא לכיוון שלושה מושבים במועצה לפחות – אם לא יותר. הכרמיאלים מבינים שגם בבחירות הבאות מפלגת הליכוד תקים את הממשלה והיות שכך חשוב להעצים את הקשר למפלגת השלטון שהיה מאוד רופף בכרמיאל. ברור היום כי כל מועמד לראשות שייבחר אין לו את הקשרים וההיכרות שהיו לעדי אלדר עם השרים, אנו חברי הליכוד במועצת העיר נדע לפעול במסדורנות השלטון כדי לסיייע ולקדם את העיר. יחד עם זאת חשוב לציין את העובדה כי אנו מצפים מתושבי העיר לממש את זכות הבחירה הנתונה להם ולהצביע, בבחירות הקודמות אחוז ההצבעה עמד על 52% בלבד. זה נתון מאוד בעייתי ואף צויין לרעה בתקשורת הארצית. תושבי כרמיאל צריכים לזכור, הבחירות הן בראש וראשונה חגיגה דמוקרטית של התושבים כולם! אין להתרשם ממה שקורה ברשתות החברתיות, אנחנו ערים ורואים ולא לוקחים חלק בהכפשות שם, אני פונה לתושבים ואומר גלו מעורבות, תבדקו, תשאלו את השאלות, תעמדו על זכותכם לקבל תשובות מהמועמדים כולם, והכי חשוב תבואו להצביע על מנת שנוכל להעלות את אחוז ההצבעה הנמוך שהגענו אליו בבחירות הקודמות. אציין כי באחוזי הצבעה נמוכים נהנים סקטורים מצומצמים בהם אחוזי ההצבעה גבוהים״.

 

רוצים לדעת מה עוד קורה בכרמיאל ומשגב? לחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

סנצ איציק בן אבו מפקד משטרת כרמיאל צילום דוברות המשטרה

אחרי קצת יותר משנה: מפקד משטרת כרמיאל צפוי לעזוב

שתפואחרי שנה וחודש בלבד בתפקיד: סגן ניצב איציק בן אבו שהתמנה למפקד משטרת כרמיאל בקיץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.