כדורסל טבעת 2019 צילום אילוסטרציה: Pixabay
צילום אילוסטרציה: Pixabay

עידו קוז׳יקרו ודגן יבזורי ניצחו את מכבי עירוני כרמיאל

שתפו

הקבוצה העירונית פתחה עם תבוסה ביתית 90-67 מול הפועל מגידו בשורותיה משחקים שחקנים ותיקים עם ניסיון בנבחרת ובליגת העל

מאת גיל דובריש

מכבי עירוני כרמיאל פתחה את עונת 2021-2022 בתבוסה ביתית מול הפועל מגידו, 90-67.

מגידו אומנם עלתה מליגה א׳ רק השנה, אבל חיזקה את עצמה בצורה רצינית לקראת העונה החדשה, למרות שאין לה תקציב גדול במיוחד. בשורות הקבוצה מככבים שחקני עבר בנבחרת ישראל ובליגות הבכירות, שמות כמו עידו קוז׳יקרו בן ה-43, שחקן נבחרת ישראל בעבר וקבלן עליות בהווה ודגן יבזורי בן ה-35 שעשה קריירה של 12 שנים בליגת העל, וגם שמות מוכרים יותר לקהל הכרמיאלי כמו אילן נניקשוילי, היום בן 42, ששיחק בכרמיאל בתקופות היפות לפני כ-20 שנים והספיק לשחק בליגת העל וגם קליי אוונס ששיחק כאן לא כל כך מזמן.

לעיני קהל של כ-100 צופים, האורחים ממגידו פתחו פער מבטיח כבר בהתחלה, כרמיאל ניסתה לרדוף אחריהם אך ללא הצלחה. חניכיו הצעירים של יואב הרשקוביץ התרגשו מאוד, לא הצליחו להיכנס למשחק ולא היו אגרסיביים מספיק מתחת לסל. בסיום, 90-67 קליל למגידו, כרמיאל תנסה לחזור לעצמה במחזור הבא, ביום ראשון מול חדרה בחוץ.

שרון זריהן, יו״ר אגודת מכבי עירוני כרמיאל, אמר לנו אחרי המשחק: ״ברמת התקציבים, אנחנו לא מהקבוצות המובילות בליגה, יש לנו סגל מוכשר מאוד שעוד נראה ממנו הרבה. מול מגידו, לא נכנסנו טוב למשחק, אפשר היה לראות את ההתרגשות הרבה על השחקנים, אבל אנחנו מקווים להשתפר, יש לנו עוד זמן רב לעשות זאת. בהתחשב בתקציב שלנו, המטרה העונה היא להישאר ליגה ולנסות להעפיל לפלייאוף מהמקום השמיני. אני רוצה לציין את הקהל הנפלא שהגיע ועודד את הקבוצה, אנחנו רוצים להחזיר השנה את הקהל הביתה״.

עמית כהן הוביל את מכבי עירוני כרמיאל עם 17 נקודות, כל שאר הקלעים נשארו על מספרים חד ספרתיים: זיו תבור הוותיק שחזר לקבוצה 9 נקודות, עדי, שחר הלל ודניאל ערד 7 כ״א, מארקי 6, נדב שוורץ 5, מעוז חרמון 3, ירין תורג׳מן, בן ברייטמן וצחי איטח 2 כ״א.

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל צילום אייל קמחי

מכבי נדב כרמיאל פתחה את משחקי המבחן בהפסד

שתפומערכת פורטל זהר.נט ואייל קמחי זה לא הלך כמצופה. המשחק הראשון של מכבי נדב במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.