בית / חדשות / חדשות כרמיאל / עליה במספר חולי הקורונה מכרמיאל
צילום אילוסטרציה Pixabay

עליה במספר חולי הקורונה מכרמיאל

שתפו

מספר החולים המאומתים תושבי כרמיאל עלה ל-7 או 8 (תלוי את מי שואלים). ובכול זאת – ההסגר הביתי פועל היטב ומונע בינתיים הדבקה המונית

מאת גיל דובריש

7 או 8 חולי קורונה מכרמיאל? על פי נתונים שהגיעו לידי פורטל זהר.נט ישנם נכון להיום (שלישי בצוהריים) שבעה חולי קורונה מאומתים מכרמיאל. לפי גורמים אחרים במערכת, ישנם 8 חולים הרשומים כתושבי העיר. לא ברור עדיין מדוע הפער בנתונים, אך בכול מקרה, מדובר בעלייה קלה לעומת הנתונים שפורסמו בסוף השבוע שעבר, אז נרשמו שישה חולים תושבי העיר. בכול מקרה, יש סיבה לאופטימיות  זהירה, משום שנראה כי הקורונה לא היכתה בעוצמה בכרמיאל, כמו גם בישובים רבים אחרים בצפון. יש לציין את חשיבות ההסגר הביתי והבידוד החברתי שבו נמצאים אזרחים רבים, שיטה שמוכיחה את עצמה היטב, בינתיים.

ארבעה מתוך החולים הם בני משפחה אחת, עליה פירסמנו אתמול. המשפחה נמצאת באשפוז באחד מבתי המלון בארץ, מצבם של ההורים ושני ילדיהם מוגדר קל.

בבתי החולים באזור, לא מאושפז אף חולה מכרמיאל, החולים המאומתים נמצאים באשפוז ביתי או בבתי מלון. לגבי זהותם של שלושה מהחולים לא ידוע עדיין, יתכן מאוד שהם מתגוררים מחוץ לעיר אך לא שינו את כתובת מגוריהם.

על פי הנתונים שפורסמו, במועצה האזורית משגב ישנם נכון לעכשיו 5 חולים, בעכו 6, בסכנין 6, בנהריה 16 ובצפת 19 חולים.

גם זה יעניין אתכם בתקופת הקורונה בפורטל זהר.נט:

 

כתבה מעניינת:

החולה האחרון: 50 החלימו מהקורונה בכרמיאל

שתפוחולה קורונה פעיל אחד ואחרון נשאר בכרמיאל. 50 חולים אחרים כבר החלימו מהנגיף מאת גיל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.