וילה פארק מכוש. תמונת הדמייה: יח״צ
וילה פארק מכוש. תמונת הדמייה: יח״צ

על רקע העלייה במחירי הנדל״ן: קבוצת רוכשים חדשה בשכונת מכוש

שתפו

קבוצת הרוכשים המתארגנת שואפת להקים 22 בתים דו משפחתיים צמודי קרקע. המארגן אהרון איציקזון: אפשרות לחסוך כספים רבים לתושבים מקומיים

מערכת פורטל זהר.נט

קבוצת רוכשים חדשה מתארגנת בימים אלה לרכישת יחידות דיור בפרויקט בשם 'וילה פארק', בשכונת מכוש בכרמיאל. במסגרת הפרויקט מתארגנת קבוצת רוכשים, רובם הגדול בני כרמיאל, להקמת 22 וילות דו משפחתיות צמודות קרקע מעל פארק ברוך ונגר.

מארגן הקבוצה הוא אהרון איציקזון מחברת הנדל״ן רי/מקס כרמיאל. לדבריו, ״כעוסק בנדל"ן בכרמיאל וסביבתה מעל לעשור, אני רואה את מחירי הדיור ההולכים וגדלים ומרחיקים את החלום לדיור בכלל, ובטח לדירות גן. כאשר סוף סוף צצה האפשרות לארגן פרויקט בכרמיאל ולחסוך כספים רבים לתושבים מקומיים המעוניינים לשדרג או לרכוש בית לראשונה – לא חיכיתי רגע״. לדבריו מדובר בהזדמנות חד פעמית כי ״אין עתודות קרקע נוספות במכוש ונדיר מאוד למצוא בנייה חדשה של צמודי קרקע ועוד במחיר מוזל, מה עוד שתוואי השטח מיוחד – הקרקע כבר מפותחת ומוכנה לבניה, אין 'הפתעות' כמו עלויות פיתוח נוספות שיכולות גם לעכב את לוחות הזמנים״.

איציקזון, אשר מארגן פרויקט מסוג זה בפעם הראשונה, בחודשים האחרונים חקר לעומק את נושא קבוצות הרכישה. ״חברת הניהול וכל הגופים המקצועיים שהסכימו ללוות את הפרויקט מנוסים מאוד ונבחרו בקפידה רבה… מדובר בבשורה מיוחדת לכרמיאלים" הוא מסכם.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה בטקס הענקת פסל יהלום. צילום: אופיר זגורי

״יהלומים״: תאגיד עין כרמים זכה בפסלון היהלום בפעם השניה ברצף

שתפוהפסלון היוקרתי מוענק לארגונים על עמידה בשבעה תקני איכות בינלאומיים ויותר. רק 15 גופים בארץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.