ענבל מרום-שור ביחד עם יונתן. תמונת מסך מתוך הדיווח על הפיגוע ב ynet

ענבל שור-מרום ילידת כרמיאל נפגעה קשה בפיגוע התופת באיסטנבול

שתפו

ענבל, בתה של אשת החינוך הוותיקה שרה מרום, מאושפזת בבית חולים בטורקיה שם עברה ניתוח ומתאוששת מהפגיעה. בן זוגה יונתן נהרג בפיצוץ

מאת גיל דובריש

ענבל שור (מרום), כרמיאלית לשעבר, נפצעה באורח קשה בפיגוע התופת ביום שבת באיסטנבול. בן זוגה יונתן שור נרצח בפיגוע, בו נספו שני תיירים ישראלים נוספים. בני הזוג התגוררו בשנים האחרונות בתל אביב ביחד עם שני ילדיהם.

ענבל היא ילידת כרמיאל, בתם של עוזי ושרה מרום, אשת חינוך ותיקה ומנהלת ביה”ס אורט מגדים בעבר. היא גדלה ולמדה במערכת החינוך בעיר. לאחר שהשלימה לימודיה בהצטיינות, התגייסה ענבל לצה”ל ולאחר מכן פתחה בקריירה בתחום התקשורת. מרום-שור עבדה בשנים האחרונות כמפיקה בערוץ השני וזכתה לשבחים רבים על מקצועיותה וכשרונה. בין השאר הפיקה את משפחה בהופעה, חייבים לראות את זה ואת העונה הנוכחית של משחקי השף.

זירת הפיגוע באיסטנבול, זמן קצר אחרי הפיצוץ
זירת הפיגוע באיסטנבול, זמן קצר אחרי הפיצוץ

ענבל יצאה לאיסטנבול בסוף השבוע ביחד עם בן זוגה, כדי לחגוג את יום הולדתו ה-40, במסגרת טיול קולינרי שאירגנה קבוצת בייגלה הידועה במסעות הקולינריים שהיא עורכת בחו”ל. ביום שבת בבוקר, השניים טיילו יחד עם חבריהם לקבוצה ברחוב איסתיקלל שבעיר, מיד לאחר שסיימו לאכול ארוחת בוקר באחת המסעדות, והתכוננו להמשיך הלאה בסיור הטעימות – בדיוק כאשר מחבל מתאבד פוצץ את עצמו בלב הרחוב. יונתן נהרג וענבל נפצעה באורח קשה ופונתה לאחד מבתי החולים באיסטנבול, שם עברה ניתוח. שני ישראלים נוספים נהרגו בפיגוע, כמו גם תייר אירני. נכון לשעה זו ענבל מתאוששת מהפגיעה, היא בהכרה מלאה ואף הספיקה ליצור קשר טלפוני עם הוריה בטרם נפגשו בטורקיה. בכוונת ההורים להביאה בטיסה לארץ בהקדם האפשרי.

אחת מחברות המשפחה סיפרה לנו כי מיד עם היוודע האסון, יצאו הוריה של ענבל לאיסטנבול, בטיסה שאירגן משרד החוץ למשפחות הנפגעים.

ענבל וארבעה פצועים  נוספים, פזורים בין שלושה בתי חולים באיסטנבול תחת השגחה רפואית של צוותי מד"א והם צפויים להגיע בטיסה חזרה לישראל במהלך היום או מחר לכל המאוחר.

מנכ"ל מד"א אלי בין: ״כוחות מד"א שהגיעו לאיסטנבול בראשות מנהל אגף הרפואה של מד"א ד"ר רפי סטרוגו העבירו במהלך הלילה חמישה פצועים באורח קל- בינוני מבתי החולים באיסטנבול לישראל באמצעות האמבולנסים המעופפים. הצוותים שנותרו באיסטנבול נשארו בבתי החולים בעיר על מנת לטפל ולהסדיר את החזרתם לארץ של חמישה פצועים נוספים באורח בינוני וקשה במטרה להחזירם לישראל בשעות הצהריים
המוקדמות".

כתבה מעניינת:

פסטיבל המחול צילום ארכיון אלכס הובר

בצל הקורונה: פסטיבל מחול בכפוף לתו הירוק

שתפושינויים קלים בלבד בפסטיבל בשל ההנחיות: מתחם הרקדות נוסף והעתקת מופע ריקודים סלוניים לאוויר הפתוח. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.