גבי ארמה צילומים פרטי
גבי ארמה. צילומים: פרטי

עצוב: הלך לעולמו גבי ארמה שנאבק בסרטן

שתפו

אחרי שנתיים של מאבק קשה בסרטן מוח אלים מסוג גליובלסטומה, נפטר הלילה גבי ארמה. לפני כ-4 חודשים פתחה משפחתו בקמפיין גיוס המונים כדי לממן טיפול ניסיוני

מאת גיל דובריש

בשורה קשה ומרה: הלילה (בין שלישי לרביעי) הלך לעולמו גבי ארמה (59),תושב כרמיאל במשך כ-30 שנים, לאחר מאבק במחלת הסרטן.

ארמה התמודד בשנתיים האחרונה עם סרטן מוח אלים מסוג גליובלסטומה. אחרי שכל הטיפולים שניסה כשלו, הוא ומשפחתו תלו תקוותיהם בטיפול ניסיוני  ואף פתחו בקמפיין גיוס המונים שנועד לממן את הטיפול בעלות של כ-750,000 ש״ח. לפני כשנה וחצי העתיקה המשפחה מגוריה ליישוב חריש.

גבי אובחן בקיץ 2021 במחלה הקשה. המשפחה התלכדה מאחוריו במאבק ויצאה עימו למאבק חייו. אשתו וארבעת ילדיו ליוו אותו בכל הטיפולים והניתוחים הקשים. אשתו לימור סיפרה לנו בריאיון מיוחד שפרסמנו בנובמבר האחרון, כי ״נודע לנו שהטיפולים הרפואיים לא עזרו, הגידול ממשיך להתפתח בקצב מסחרר באזור נוסף באונה הימנית של המוח… אין לנו הרבה זמן ואין לנו את האפשרות לשבת בחיבוק ידיים״.

גבי סיפר לנו אז כי אין לו שום כוונה להרים ידיים: ״יש לי עוד הרבה מאוד להספיק בחיים, אני לא מתייאש. המשפחה הנפלאה שלי תומכת ומלווה אותי בכל רגע. כל יום שאני עדיין כאן הוא נס עבורי״.

למרבה הצער, אחרי שנתיים של מאבק קשה ומפרך תשו כוחותיו של גבי והוא נפטר הלילה. הוא הותיר אחריו אמא, אחים, אישה, ארבעה ילדים ושתי נכדות. יהי זכרו ברוך.

קיראו על זה בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *