עצי ארז 2018-07

עצי ארז – כל מה שצריך לעץ

שתפו

חדש באזור כרמיאל – עצי ארז, מחסן עצים וחומרי בניין.

המחסן הוקם לפני מספר חודשים על-ידי משפחת נזאל בכפר נחף, מרחק נסיעה של מספר דקות בודדות מכרמיאל. לדברי סמי, הבעלים והמנהל של המקום, ״מעולם לא היה כאן מחסן עצים, כל התושבים נאלצו להרחיק ליישובים אחרים במקרה שהיו זקוקים לקרשים ועצים. החלטנו להקים מחסן עצים ולתת מענה לביקוש הרב״.

מרגע הפתיחה ההצלחה של עצי ארז היתה מטאורית, בן לילה התקבלו פניות מכרמיאל, יישובי משגב וכל הצפון, זאת הודות למחירים הנמוכים ביחס לשוק והשירות האישי. ״אנחנו עסק משפחתי, אין לנו עובדים, הקרקע היא של המשפחה, את העלויות המופחתות אנחנו מגלגלים לטובת הלקוח ומציעים מחירים הנמוכים עד עשרות אחוזים יחסית לאחרים״ מסביר סמי.

במחסן העצים עצי ארז אפשר למצוא מגוון עצום של קרשים מסוגים שונים, רעפים, צבע עץ של חברות אפולק וביג׳י בונד, פרזול, לוחות גבס, חומרי איטום ועוד. במקום ניתן לבצע הזמנה מראש לפי מידות לכל מטרה, אם לבניית צימרים, פרגולות, דקים או ציפוי עץ. ההובלה לכל אזור כרמיאל ומשגב – בחינם, ללא מגבלות של גודל ומחיר. האספקה מיידית – בהתאם לזמינות במלאי.

במקום ניתן למצוא גם מגוון משטחי דשא סינתטי, בטווח מחירים השווה לכל כיס, החל מ-20 ש״ח למ״ר. מבצע מיוחד – דשא סינתטי בעובי 4 ס״מ במחיר 50 ש״ח בלבד למ״ר.

בעצי ארז ניתן לא רק להזמין את חומרי הגלם אלא גם להזמין ביצוע עבודות מכל הסוגים, פרגולות, דקים, התקנת רעפים וכדומה.

המקום פתוח 7 ימים בשבוע משעה 7 בבוקר עד 7 בערב, טלפונים: 052-5898857, 052-3331802.

כתבה מעניינת:

עסקים איור. צילום: פוש דיגיטל

5 עצות שיעזרו להעמיד עסק חדש על הרגליים

שתפומערכת פורטל זהר.נט התקופה המאתגרת ביותר בניהול עסק זו התקופה של ההתבססות הראשונית. ברגע שעסק …


תגובה אחת

  1. יהודים! נא לא לפרנס תרשמו בפייסבוק סמי נזאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.