צילום: אופיר זגורי
צילום: אופיר זגורי

שמה קץ לשמועות: בת שבע אבוחצרה תתמודד על ראשות העיר

שתפו

מנכ״לית תאגיד המים התפטרה מהתפקיד והכריזה רשמית במהלך חגיגות המימונה בביתה כי תתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר: ״הגיע הזמן לנהל את כרמיאל״

מערכת פורטל זהר.נט

מנכ״לית תאגיד המים עין כרמים, בת שבע אבוחצרה, הכריזה אמש (רביעי, 12.4.2023) על התמודדותה בחגיגות המימונה שנערכו בביתה בהשתתפות תושבי כרמיאל רבים. זמן קצר קודם לכן היא שלחה את מכתב ההתפטרות מתאגיד המים עין כרמים, אותו ניהלה במשך מספר שנים וזאת על מנת להתמקד בקמפיין הבחירות.

בדבריה אמרה בת שבע: ״הגיע הזמן לנהל את כרמיאל. מתוך תחושת אחריות גדולה והבנה עמוקה של גודל השעה, החלטתי לקחת אחריות ולהתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר כרמיאל. המימונה מסמלת עבורי כל מה שאני מאמינה בו ונאבקת עבורו שנים ולכן בחרתי להכריז על התמודדתי דווקא בערב המימונה. זהו יום של מנהיגות, שוויון מגדרי, של חירות אמיתית וחתירה בלתי פוסקת לחיים טובים וצודקים יותר – לכולן ולכולם. היום הזה בו נשים ואנשים אמיצים קפצו לים השמיעו את קולן.ם וביקשו להפוך את המציאות לשווה יותר וניצחו. היום אני קופצת אל הים וכמו שהמימונה מסמלת דלת פתוחה, כך גם דלתי תהיה פתוחה עבור כולם ללא יוצא מהכלל".

בהודעה שנשלחה לתקשורת, נמסר כי ״תאגיד המים בראשותה של בת שבע, זכה לפרסי הצטיינות וניהול תקין לאורך השנים. היא עצמה ניהלה בעבר גם תקציבי עירייה וידועה כפעילת ציבור בעיר בה גדלה״.

על הסיבות שהביאו אותה להכריז על התמודדותה אמרה אבוחצרה: ״איני יכולה לשבת מנגד ולא לעסוק בשליחותי הציבורית כאילו המדינה וכרמיאל עצמה לא בוערות. לא אשתוק כאשר נשים אינן יכולות לעשות ג׳וגינג ולעשות ספורט והליכה בלי שיטרידו אותן. הגיע הזמן לשנות זאת ולהחזיר את הביטחון לרחובות. הגיע הזמן למנהיגות אחרת, חדשה, חפה מתפירת חליפות וקומבינות למקורבים, מנהיגות שלא נחשדת בפלילים וסביבתה צחה ונקייה. הגיע הזמן להוריד את החליפה וללבוש סרבל של עבודה. עבודה קשה למענכן.ם תושבי ותושבות כרמיאל. במסגרת תפקידי, נאבקתי באמונה בכוחות ואנשים שניסו ועדיין מנסים להתנהג בצורה לא חוקית, להלך עליי אימים ולנסות לפגוע בי. לא נכנעתי. ההיפך, זה רק דירבן אותי״.

בשבועות הקרובים צפויה בת שבע לחשוף את חזונה הכלכלי, הבטחוני, התרבותי, העירוני והיזמי לכרמיאל.

קיראו על זה בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *