בית / חדשות / פלילים ומשפט / ערב‭ ‬שבת: לימונים הושלכו על רכב נוסע
מטח לימונים כביש 2019-02

ערב‭ ‬שבת: לימונים הושלכו על רכב נוסע

בנס לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. הנהג: הלימונים היו בגודל אשכוליות… אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם זה היה פוגע בראשי בעת הנהיגה

מאת גיל דובריש

״שמעתי בום חזק, זה היה מבהיל״, כך מספר תושב כרמיאל שרכבו ספג מטח לימונים גדולים, בעת שנסע בתוך העיר בערב שבת האחרון ביחד עם בנו הקטן וחמו.

הנהג, ששמו שמור במערכת, מספר כי האירוע החריג התרחש בסביבות השעה 7 בערב כאשר נהג ברחוב חבצלת, ליד הפניה לרחוב ערבה. ״שמעתי רעש חזק בשמשה שליד. מיד עצרתי את הרכב ויצאתי ממנו כדי לבדוק מה קרה״ הוא משחזר. ״ראיתי על הכביש 4-5 לימונים גדולים בגודל אשכוליות. הבן הקטן שלי, בן 5, שישב מאחור, היה נסער ומבוהל. הלימון פגע בחלון הנהג, כלומר בצד שלי, שלמזלי היה סגור בגלל הקור בחוץ, לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לימון כבד כזה היה פוגע בראשי בעת הנהיגה״.

הנהג סיפר כי התקשר למוקד 100 והזעיק את המשטרה. בינתיים החל לבצע סריקות וחיפושים משלו. ״מעל הכביש יש מתחם אימוני כושר, היה שם בחור שסיפר לי כי הבחין בשלושה נערים רצים מהמקום במהירות. לא הצלחתי לאתר אותם וחזרתי לכיוון הרכב שלי כדי לחכות למשטרה״.

האזרח מספר כי הניידת הגיעה כעבור 17 דקות – כך לפי גירסתו. ״השוטרים סיפרו לי כי בדרך אליי ביצעו בדיקה בנסיון לאתר את החשודים במעשה. הם תישאלו אותי ושלחו אותי לדרכי תוך שהם מציינים כי יצרו איתי קשר על מנת לגשת לתחנה ולהגיש תלונה רשמית״…

הנהג אומר כי ״האירוע הזה היה יכול להסתיים באסון, והכל בגלל חבורת נערים משועממים. חמי שאל אותי אחרי המקרה, האם עליו לחשוש מנסיעה ברחובות כרמיאל בשעות הערב. לדעתי יש לערוך פעילויות לבני נוער בסופי השבוע, זה יחסוך מהם את השעמום ומאיתנו את הסכנה. אני לא יודע אם המקרה הזה הוא אירוע בודד או תופעה, אך זה היה בהחלט מסוכן וחמור במיוחד״.

שתפו

כתבה מעניינת:

משטרה שוטר סמל צילום דוברות המשטרה 2019-05

כרמיאל: מטען חבלה התפוצץ בבית עסק, נעצר חשוד

המקום היה סגור ולא היו נפגעים. המשטרה תפסה גבר בן 32 מהכפר כמאנה בחשד למעורבות …


תגובה אחת

  1. צבי רקיארו

    בקצב הזה שכרמיאל מתחרדת זה יהיה עוד יותר גרוע. כרמיאל תהיה כמו טבריה וצפת . אולי כדאי שראש העיר הנבחר יתן את הדעת על הנושא הזה!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable