בית / חדשות / חינוך / פורים קהילתי באדם חברה וטבע
מחנכים ותלמידים מביה״ס חברה וטבע ודיירים מבית בראט. צילום: אדם חברה וטבע

פורים קהילתי באדם חברה וטבע

שתפו

בתיכון אדם חברה וטבע המשיכו במסורת וגם השנה הוזמנו לבית הספר גני הילדים, חניכי היסודי ובית האבות בראט לחגיגת פורים מרגשת

מערכת זהר.נט

ביום ראשון האחרון לבש תיכון אדם חברה טבע חג- קישוטים, מוזיקת פורים שמחה ובעיקר עשרות בני נוער מתרגשים ומצפים לבוא האורחים- מוקדי הפעילות בהם מתנדבים חניכי אדם חברה וטבע מדי שבוע: בתי הספר ניצנים והדקל, גן סביונים וגם חרמון ובית אבות בראט.

"כבר שנה שנייה שאנחנו מקיימים את המסורת המדהימה הזו- בה הילדים והזקנים אותם אנחנו מדריכים מדי שבוע מגיעים אלינו לחגיגה של פורים" מספרת בת בארי רכזת המשימות בבי"ס: "התלמידים התכוננו זמן רב, הקימו תחנות מפעילות שמותאמות לגילאים השונים ובעיקר התרגשו לארח "בבית" את החניכים שלהם מהמשימה".

לאירוע הגיעו כ-200 אורחים מהגנים בתי הספר ובית האבות שהשתתפו בהפעלות שונות- מעגל מתופפים, מירוץ מכשולים, הכנת פיתות בטאבון ועוד. על האירוע כולו ניצחו תלמידי בית הספר שהדריכו את הקבוצות המתארחות והפעילו את התחנות. "מרגש לראות זקנים בני נוער וילדים יחד ועד כמה הנוכחות של כולם משפיעה כל כך טוב אחד על השנייה. ככה זה צריך להיות תמיד" סיכמה אחת התלמידות.

תיכון אדם חברה וטבע הוא תיכון הפועל ברוח הפדגוגיה החברתית השמה דגש על למידה דרך עשייה, חיבור לעולמו של התלמיד, פיתוח יוזמה ופעילות בקהילה. זאת מתוך הבנה כי אלו הכלים החשובים ביותר בחינוך למאה העשרים ואחת.

כתבה מעניינת:

אודי איזק. צילום פרטי

ראש מינהל החינוך: ״אנחנו עדיין רחוקים משגרה״

שתפואודי איזק שנכנס לפני כשנה לתפקיד ראש מינהל החינוך בעיריית כרמיאל, לא ציפה שכבר בשלב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.