תחנת המשטרה בכרמיאל. צילום ארכיון
תחנת המשטרה בכרמיאל. צילום ארכיון

״הפתעה״ לא נעימה: פורץ הבהיל ילדה בת 9 שנשארה לבד בביתה

שתפו

החשוד הספיק לגנוב תכשיטים וכסף מזומן בשווי אלפי שקלים לפני שנמלט. הוא נתפס ע״י משטרת כרמיאל כעבור כשעתיים

מאת גיל דובריש

פורץ שנכנס לדירת מגורים בכרמיאל הבהיל ילדה בת 9 אשר שהתה בבית לבדה. הילדה הספיקה להתעשת במהירות והזעיקה את אימה.

האירוע התרחש ביום שלישי השבוע. הפורץ, תושב מעלות תרשיחא שנכנס לדירה הפתיע את הילדה אשר נשארה לבד בבית בשעה שהוריה היו באותה עת בעבודה. החשוד שהתעלם מכך שאינו נמצא לבדו בבית, הספיק לגנוב כסף מזומן ותכשיטים בשווי אלפי שקלים לפני שנמלט במהירות מהמקום – כל זאת מול עיניה של הילדה המבוהלת. הילדה שלא נפגעה, התעשתה במהירות, התקשרה אל אימה וסיפרה לה על ההתפרצות לדירה. האם התקשרה מיד למוקד החירום והזעיקה את משטרת כרמיאל למקום.

שוטרי התחנה ומוקד הביטחון של עיריית כרמיאל עשו שימוש במצלמות האבטחה ואמצעים טכנולוגיים שונים, זיהו את החשוד והצליחו לאתרו בעיר מעלות תרשיחא. תוך מספר שעות מרגע ההתפרצות לדירה בכרמיאל, נעצר החשוד ביחד עם הרכוש הגנוב בשעה שניסה למכור אותו לגורם חיצוני. הרכוש הוחזר לבעליו כבר באותו היום.

ממשטרת כרמיאל נמסר: ״משטרת ישראל פועלת סביב השעון במטרה להגביר את תחושת הביטחון בקרב תושבי העיר כרמיאל והסביבה. במסגרת זו ניתן דגש רב על עבירות התפרצות הפוגעות בתחושת הביטחון ומהוות נזק כלכלי לאוכלוסיה. שוטרי תחנת כרמיאל ימשיכו במאבקם כנגד עברייני רכוש ויפעלו במגוון דרכים גם במישור הסמוי וגם במישור הגלוי במטרה לתפוס את אותם עבריינים ולהביאם לדין״.

לחדשות נוספות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

ניידת משטרה מהומות התפרעויות צילום דוברות המשטרה

כרמיאלי נפגע מיידוי אבנים בכביש הראשי

שתפומערכת פורטל זהר.נט הפרות הסדר באזור הולכות ומתגברות. אם ביומיים האחרונים הסדר נשמר לפחות בשעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.