פותחים את עונת 2015-16 בהיכל התרבות כרמיאל

שתפו

ההרשמה בעיצומה, ניתן עדיין לרכוש מנוי

לא כמו נהר הסמבטיין שלפי האגדה גועש כל ימי השבוע ובשבת נח מזעפו ורוגע…. היכל התרבות כרמיאל גועש כל השבוע. גם בימי שישי ושבת היכל התרבות מארח אמנים ויוצרים מהשורה הראשונה בארץ לקיום ההוויה התרבותית.

המיקום של כרמיאל בצפון הארץ והיותו מרכזי ויחיד בכרמיאל וסביבתה, מאתגר את הנהלת ההיכל להגיש ולהנגיש לקהל אלפי המנויים ולציבור הרחב, לבוגרים, לנוער ולילדים את המיטב והחדש, את המעניין, המבדר, המצחיק, המשעשע והרציני, את הצגות התיאטרון המופיעות על במות במרכז הארץ והטובות ביניהם, את הצגות הילדים הטובות והמומלצות ביותר, את מיטב מופעי המחול בהופעות בכורה, קונצרטים קלאסיים עם תזמורות ידועות בניצוחו של המאסטרו גיל שוחט המארח אמנים ידועים, במחירים נוחים ואף לעיתים זולים מאלה שבמרכז הארץ.

בנוסף לאירועים הקבועים יופיעו בהיכל השנה גם הפקות יוקרה מחו”ל, מיטב הסטנדאפיסטים, שלום אסייג פותח, לאחריו יופיע אדיר מילר, שלמה בראבא במופע בידור חדש ואף ישראל קטורזה הבטיח את בואו. כוכבי הילדים גם הם לא פוסחים על הקהל שלהם הממלא את ההיכל במאות מעריצים, עברנו את הקיץ בשלל הצגות ואירועים כאשר סיימו את העונה בסוכות עם כוכבי הילדים במופע “לוקחים את הזמן”.

פתיחת העונה 2015/16 הינה חגיגה להיכל התרבות כרמיאל, למעלה משלושת אלפים מנויים בתיאטרון, במחול, בקונצרטים והצגות הילדים מצפים לסדרות שיחלו להופיע.

כבר ב-26 בחודש ובמשך שישה ימים תעלה ההצגה “המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה”. לאוהבי הנוסטלגיה ושירי צאן ברזל תופיע הזמרת אילנית במופע חדש הרץ כיום ברחבי הארץ.

לילך רנה וקסמן מנכ”לית היכל התרבות כרמיאל:  “היריעה קצרה מלהקיף את כל האירועים הצפויים במהלך השנה. לשמחתי כיום כל תושב המתעניין יכול להיחשף ולהתעדכן באתר היכל התרבות באינטרנט וברשתות החברתיות. מועדון מנויים של ההיכל נהנה ממחירים מיוחדים בהנחה משמעותית, הודעות קבועות במייל האישי ובהודעות s.m.s , כמו כן נשלחת חוברת רבעונית על פעילויות התרבות הצפויות להם בהיכל. אני מזמינה אתכם להצטרף וליהנות מחוויית תרבות, היצע עשיר ויחס האישי. מובטחת עונה נהדרת!“

כתבה מעניינת:

גן משחקים שכונת בית הכרם לפני ואחרי צילומים פרטי ודוברות עיריית כרמיאל

מפגע בגן משחקים: תושבים התלוננו, אנחנו פנינו, העירייה תיקנה

שתפומערכת פורטל זהר.נט לטענת תושבים בשכונת הגליל הם התריעו במשך מספר חודשים על מפגע מסוכן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.